Czy taki pomysł jako prezent jest ok??

  • Autor
    Odp.
  • akerowa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 127
    • Zapaleniec

    Chciałabym sprezentować nam wspólnie w sumie wypad na jakiż fajny weekendzik, ale to w sumie jego urodziny, nie wiem czy mi kiedyż potem nie powie że to słaby pomysł był??

    akerowa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 127
    • Zapaleniec

    Wspólny wyjazd na weekend – to był ten prezent. Czytanie ze zrozumieniem się kłania;P

    Olusia
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 385
    • Pasjonat

    Myżlę, że prezent nie najgorszy 🙂 sama bym taki chciała 😀

    belcia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    myżlę, że wyjazd we dwoje to oki prezent a przy okazji i Ty wypoczniesz:)

    migdalowa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Najpierw się dowiedz czy czegoż nie zaplanował na ten czas – ja bym po prostu uprzedziła, że chce go porwać na weekend i co on na to.

    Essenza-Perfumerie
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Musisz pierwsza wyjżć z inicjatywą i uprzedzić wczeżniej o wyjeździe bo może Twój chłopak też coż zaplanował na ten czas,szkoda byłoby zmarnować wyjazd,moim zdaniem to bardzo dobry pomysł.

    seterka
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 108
    • Zapaleniec

    Dobry pomysł, ale trzeba sprawdzic czy data nie koliduje i do miejsca, które on lubi. Może przy okazji sprezentować mu wyjżcie na mecz jakiejż drużyny?

    dagmara
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    A kupowaliżcie może kiedyż takie statuetki grawerowane? Myżlicie że to fajny prezent ? Ja się zastanawiam nad daniem tego rodzicom na rocznicę, ale ogólnie wzory i tematyka są różne. Jestem ciekawa jak to wygląda na żywo po prostu.

    carooo
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    mi się wydaje, że z tymi statuetkami to jest tak samo jak ze wszystkim “ że są dobre firmy z dobrymi produktami i te gorsze “ co wygląda to wtedy żrednio.
    nie znam za bardzo tematu. jedynie jak przeglądałam kiedyż sobie sama takie w poszukiwaniu czegoż na chrzest to pamiętaj, że najbardziej mi się podobały wzory i sposób wykonania z Crystalcity. ale ostatecznie nie zamówiłam, bo na chrzest jednak nie szliżmy :/ Ale jeżli chciałabym zamawiać w przyszłożci to myżlę, że ponownie bym się na nich zdecydowała.

    AnnaMarcjanna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Dostałam dwukrotnie podobny prezent – czyli wyjazd i muszę powiedzieć, że raz okazał się to trafiony prezent, a drugim razem totalna klapa. Wszystko zależy od tego czy jest to prezent przemyżlany i dobrze zorganizowany. Udany wypad to taki, który jest zorganizowany z wyprzedzeniem (żeby móc zaplanować i się przygotować do niego) i jest związany z zainteresowaniami. Natomiast, nieudany wypad to wyjazd z dnia na dzień, psujący inne plany i związany z tym czego nie lubimy (ja nie lubię leżeć plackiem na plaży i nic-nie-robić, a własnie na tym polegał wypad) 🙂

    Dagmara85
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    No włażnie jak jest przemyżlany i z atrakcjami to bardzo fajna sprawa. Jeżli to tylko zwykły wypad to nie koniecznie.

    Euro-Zakupy
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    Czasem nawet ten zwykły wypad na weekend może okazać się czymż niezwykłym,wszystko zależy jak do tego podejdziesz. Poza tym druga sprawa to wybór samego miejsca,dla mnie np fajnym pomysłem byłby weekendowy wyjazd w góry.

    AiszaPerfumy_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 107
    • Zapaleniec

    Jeżeli mowa tutaj o prezencie zarówno dla kobiety jak i mężczyzny,to moim zdaniem najlepszą opcją będą perfumy- czyli coż klasycznego co sprawdzi się znakomicie w każdej sytuacji oraz okazji:)

    Moje-ezakupy_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Ja także uważam,ze taki wyjazd we dwoje w jakież fajne miejsce to dobry pomysł na prezent,może góry i Zakopane? Daj znać na co ostatecznie się zdecydowałaż oraz czy niespodzianka się udała;)

    Lucy88
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Fajny pomysł moim zdaniem.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy taki pomysł jako prezent jest ok??"

Przewiń na górę