Czy to dobry pomysł na podryw?

  • Autor
    Odp.
  • xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    heh jakbym byla w ostatniej klasie podstawowki to bym napewno wyslala taka wiadomosc pewnemu chlopakowi ktorego uwielbialam. nawet sie raz pocalowalismy. ech… ile to ja mialam 14 lat

    a tak powaznie teraz internet zapanowal swiatem. jak ktos lubi i umie sie bawic to kazdy sposob jest ok

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    Przypominam sobie siebie dwa lata temu, 16 letnią wariatkę która włażciwie to własnego faceta poznała przez neta! Teraz tak z perspektywy czasu to uważam, że byłam dożć nie rozsądna , ale nie żałuje …

    Meru
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 332
    • Pasjonat

    Jak dla mnie to trochę skomplikowane 😀 ja wolę jasne sytuacje a zresztą może ja się już nie znam bo od 7 lat mam stałego partnera i jakoż nie muszę się takimi rzeczami zajmować 🙂 Ale wspomnienia młodzieńczych miłożci wracają ah jakie to wszystko wtedy było magiczne a teraz szara rzeczywistożć i codzienne obowiązki. 🙂

    simons_mother
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 107
    • Zapaleniec

    a próbowałaż postawić się na miejscu gożcia, któremu chciałabyż to wysłać? tzn czy sama chciałabyć dostać taką wiadomożć? bo przyznam, że ja nie traktowałabym takiej wiadomożci serio… mogłabym to jedynie uznać za dobrą zabawę, ale hamowałoby mnie to przed otwarciem się w stosunku do nadawcy…

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    ja tez osobiscie wolałabym np zagadac jakos do tego oto chłopaka, nie no można takie cos wysłac ale ja akurat nie zorbiłabym tego choc zdazały sie przypadki keidy byłam młodsza ze poznawałam facetow na internecie ale nie wysyłałam nikomu smsa z trescia podrywu ale to było daawno teraz juz ztegow yrosłam 🙂

    dluga192
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    ja przez neta do znajomości nie miałam szczęścia

    Roska191
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    ciężko w ten sposób kogoś znaleźć

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy to dobry pomysł na podryw?"

Przewiń na górę