Czy to legalne ?

  • Autor
    Odp.
  • igororzol
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Podobno na wrzucie znajdziesz każdą nowożć jesli chodzi o piosenki, obecnie najwiekszym zainteresowaniem cieszą sie wyszukiwarki mp3 sprawdzałem i to nawet prawda, niepotrzebne też są już chyba programy do żciągania piosenek bo istnieja strony ktore umożliwiają żciąganie piosenek ze wrzuty przykład: [usunięto_link] czyli to jest jedna z wyszukiwarek mp3

    CZy to tak samo nie legalne jak żciąganie piosenek programami kazaa, emule, dc+ i.t.p.?

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    o ile się nie mylę to teoretycznie każdą żciągniętą piosenkę musisz usunąć z dysku po 24h..

    asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    Myszka19, nie mylisz się 😉

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    a jak nei usunę, tylko np przeniosę na CD?

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    no nie masz prawa mieć nielegalnych płyt.. 🙂 tylko kto się do tego stosuje?

    ciccilla
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    Sadze, ze musieliby zamknac wszystkich uzytkownikow internetu…

    ingela
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    zgadzam się z Myszką. Mozesz sciagnac, przesluchac, ale potem dla bezpieczenstwa usuń. Ja tak robię. Przestalam kompletowac mp3 i filmy z neta, bo po co zbierac na siebie dowody. Przecież zawsze istnieje ryzyko kontroli policyjnej.

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    ciccilla i tu jest racja 😉

    ingela z tego co kiedyż czytałam nie mogą wejżć do prywatnego mieszkania tak sobie zrobić kontrole.. mają prawo tylko firmom.

    ingela
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    jeżli mają nakaz, to mogą jak najbardziej wejżć do prywatnego mieszkania. Jakiż czas temu na sąsiedniej dzielnicy zrobili nalot na kilka mieszkań. Poza tym akademiki też sprawdzają, a to przeciez nie sa firmy.

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    jeżli mają nakaz to tak. ja mówie że sami od siebie nie mogą.

    1kropelka
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    podobno jak ktoż zgłosi że masz np. nielegalne oprogramowanie to maja obowiązek przyjżć do domu i sprawdzić, na ulicy mojego b.męża była taka akcja, wszyscy na ulicy wpadli wtedy w popłoch, nie wiem dlaczego do niej przyszli ale podobno ktoż „doniósł” że ma nielegalne oprogramowanie, nie wiem jak się sprawa skończyła,
    natomiast co do muzyki to nie wiem jak jest, osobiżcie nie żciągam bo nie umiem, słucham na takiej stronie deezer muzyki za darmo, można tam sobie tworzyć listy odtwarzania i ja sobie porobiłam na ulubionych wykonawców, włączam i leci jak z płyty, tyle ze z komputera,

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    hehe to musieli by co druga osobe zamknąć za nioelegalne oprogramowanie bo nie wierze ze ktos ma WSZYSTKO legalne 🙂 a Microsoft stworzył darmową wersję windowsa dla studentów więc można mieć legalnie i za darmo;)

    dziewucha
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 182
    • Zapaleniec

    no dokładnie
    ja jak oddawałam mój komputer do nagrania od nowa systemu i przyniosłam Windowsa i office oryginalne w pudełku to kolesiowi szczęka opadła, ja tam sobie kupiłam i jak by co to mam 😀
    a kontrole to chyba w firmach mogą robić bo firma zarabia na korzystaniu z oprogramowania więc dlatego

    manola
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 123
    • Zapaleniec

    Moi znajomi mieli Internet radiowy i ktoż „doniósł”, że w wewnętrznej sieci wymieniają się muzyką i filmami, policja stwierdziła, że powinno się zapłacić 5 zł za każdy żciągnięty plik mp3…
    Dlatego zapobiegliwie to i owo usuwam, a jak coż mi szczególnie przypadnie do gustu, to zamawiam płytę z ebaya, bo nie mam nawet kiedy do empiku podskoczyć, a poza tym te ceny…

    I Office’a muszę kupić w końcu 8)

    dziewucha
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 182
    • Zapaleniec

    o kurcze ja też mam internet radiowy 😯 czyżbym była kontrolowana 😯

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy to legalne ?"

Przewiń na górę