czy to normalne?

  • Autor
    Odp.
  • mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    no więc mój facet wymaga ode mnie abym wszystko mu mówiła. Rozumiem rozmowa w związku to podstawa razem ze szczerożcią, ale… on wymaga ode mnie abym mówiła do której siedzę na necie, o której idę spać, rano mam póżcić sygn. jak wstanę, jak gdzież jadę to mam póżcić sygn. jak wychodzę z domu no i oczywiżcie zameldować się jak juz przyjadę i zeznać relację z wyjazdu[gdzie chodziłam, za czym , co oglądałm], przy czym każde opóźnienie odpuszczenia sygn. czy sms wiąze się z pytaniem’ co robisz?’, 'gdzie byłaż’, dlaczego nie odpóżciłaż od razu?’. Przecież do cholery jasnej mimo iz jestem w domu to nie siedzę i nie gapie się w telefon ani go przy sobie nie nosze, poza tym w domu tez jest trochę roboty zwłaszcza, że mieszkam w domu jednorodzinnym. Pisze to dlatego że akurat dzisiaj[choc nie pierwszy raz] obudził mnie jego sms „do której wczoraj siedziałaż na necie?”. Ja jako osoba nie lubiąca sie z niczego tłumaczyć oczywiżcie nie odpowiedziałam na to pytanie i powiedziałam co o tym myżlę a on”przeciez mielismy sobie wszystko mówić”. Pewnie mi powiecie,że powinnam z nim o tym porozmawiać, o tuz rozmawiałam o tym setki razy[gdyż wszystkie problemy, niedomówienia są zawsze omawiane i to czasami setki razy… rozmowa to podstawa]. Rozumiem wszystko czyli co… mam pisać dzienne raporty, no bo co takiego można robić w domu i na dodatek jeszcze mieszkając w jakiejs małej miejscowożci ❓ Owszem kiedy gdzies jadę za praca czy na zakupy to tak mówię co załatwiłam co kupiłam itp[wiadomo normalna rozmowa]

    Juz sama nie wim czy to normalne? czy wy tez tak macie? czy to ja wszystko wyolbrzymiam?

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    heh.. no to pieknie…
    a moze chlopak ma przejscia z przeszlosci panna go zdradzila nie wiem…
    no przesadza troche…
    to mowisz ze rozmowa nie pomaga ;/
    ja tez tak czasami mam z moim.. a zwlaszcza jesli gdzies ide… to dzwoni co godz… pyta gdzie jestem i z kim.. itp
    hm… a moze ty sie zacznij jego pytac o wszystko…

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    jesli chodzi o p****żcia z przeszłożci no to w trakcie chodzenia z nim spotykałam sie z kimż innym[ale było to 4 razy do niczego nie doszło ale mniejsza z tym bo to nie ma wpływu]. o tuż nawet przed tym 'skokiem w bok’ było nawet jeszcze gorzej: miałam dać mu znać jak szłam po zakupy codzienne i dać znać jak przyjdę, do kolezanki tylko z nim, o wyjżciu z kolezankami gdzies[bar itp] mowy nie było chyba że z nim[taki beszczelny że wpakowałby się w damskie towarzystwo nieproszony], siedzenie u mnie nawet wtedy kiedy mówiłam żeby juz jechał do domu[tak dla jasnożci to były godz ok24. i po tym jak mnie już kompletnie wyprowadził z równowagi to sobie pojechał: kazdego by chyba ruszyło kiedy mówi się do kogos żeby juz jechał do domu po raz setny a tu żadnej reakcji ani słownej ani ruchowej dopiero po godz łaskawie sie zebrał]

    a tak w ogule to jak to pisze to sie zastanawiam po co ja z nim jestem…

    Klaudia K-ce
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Twój facet to taki klasyczny przykład tyrana, który chce Cię sobie całkowicie podporządkować.Współczuję i nie wiem co Ci doradzić bo życie z takim człowiekiem napewno nie jest łatwe.

    Mystery
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    ogolnie to ja tego nie rozumiem…
    ja mieszkam z moim facetem i moze dlatego…
    ale sa zasady ktorych sie nie lamie do ktrorych nalezy odrobina przyjemnosci w intymnosci

    atena
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Moja rada: zacznij robić tak samo:) Dosc czesto pisz sms „co robisz?, gdzie jestes?” itd. Postaraj sie pierwsza go budzić sms ” co robiles wczoraj i jakie masz plany na dziż” domagaj sie szczegołow nawet takiech czy kawa ktorą pił byla smaczna 😀 Moze jak odczuje na wlasnej skórze jakie to uciążliwe to przestanie Cie kontrolować. Kazdy musi mieć swoją prywatnosc.

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    atena
    dobrze mowisz…
    zacznij sie zachowywac tak jak on.. 🙂

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    ok i tak też zrobie kiedy tylko on znowu zacznie. Jak juz mówiłam troche sie juz zmienił, po tym moim skoku w bok dało mu do myslenia że jesli bedę tylko chciała to zrobie to na co mam ochote i żadne jego pilnowanie, sprawdzanie i zakazy nie pomogłą. Zresztą powiedziałam mu ze przymusem nic nie osiagnie ważne jest to by zachowywał sie w stosunku do mnie tak abym nie szukała pocieszenia w innym. Więc jest juz troche lepiej daje mi nieco swobody, ale niestety zdarzają mu sie pewne incydenty[tak jak z tymi sms] tylko że juz żadziej, no ale odkąd zeszlismy sie ponownie nie było ani razu zdarzenia typu że ja mówię żeby juz jechał a on zostaje i nic nie mówi[dzięki bogu że chociaż to mu sie udało zmienić no i jeszcze kilka rzeczy]. No ale niestety aby zmienił sie te 30% na lepsze potrzebował terapi wstrząsowej przy czym nie każdy facet wrócił by do kobiety po zdradzie i na dodatek poprawił sie na lepsze[choć myslę że zrozumiał iz w dużej mierze przyczynił sie do mojej zdrady]

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    powinnas sie cieszyc ze sie Toba interesuje i mysli o Tobie.byloby chyba gorzej gdyby sie Toba nie interesowal 😕

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    mia1980
    i jak zmienila sie juz jakos sytuacja? czy nadal tak samo ?

    zuza23
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    moze on juz poprostu taki jest ze musi wszytko wiedzieć, wiem ze to strasznie denerwujace ja czasami tez wypytuje mojego męza gdzie był jak go juz długo go nie ma, a on sie wtedu denerwuje 😀 zawsze odpowiada ze na babach 😀 😀
    Ale tak na poważnie to tak jak radziły dziewczyny pomęcz go troche pytaniami może zrozumie jak to jest jak trzeba sie z wszystkiego tłumaczyc.
    A może on chce zebys wiedziała jak bardzo Cie kocha i chce w ten sposób pokazać ze interesuje sie wszystkim co z Tobą związane.(chociaż dla Ciebie to niekoniecznie jest okazywaniem miłożci 😀 )

    zuza23
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    nie widziałam nawet ze to juz dawno było pisane sorry 😳

    Anka007
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Rob tak samo jak on… rozumiem jakbyż wracała pózno do domu i by się o Ciebie martwił czy cos… ale zeby zdawac relacje z kazdej minuty zycia … bez przesady… mój chłopak jak wracam sama z parcy pózno albo z nocki i jak nie moze po mnie wyjżc to tez pisze zebym mu napisała jak dojde… musisz z nim koniecznie pogadać o jego nadwrażliwożci.
    Pozdrawiam 🙂

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    już się troche uspokoił z tym. A juz wiem dlaczego on się pyta czy siedze po nocach przed kompem o której chodze spać bo… denerwuje go że jak przyjedzie to jestem niewyspana dlatego że do późna siedziałam przed kompem czy tv. Nastepna sprawa to pytanie sie gdzie chodziłam i co oglądałam na miescie – chce wiedzieć co mi sie podoba i czego mi brakuje. Czasami wystarczy połączyć pewne zdarzenia ze sobą, przemysleć i wtedy wnioski same wychodzą.

    zuza23
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    :ok: to super, jak widac wszystko idzie jakoż wytłumaczyć 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " czy to normalne?"

Przewiń na górę