czy to normalne????

  • Autor
    Odp.
  • czokolate
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    Mam dosyć wydaje mi się dziwne pytanie 😀 podczas stosunku mój partner wkłada mi palca w….. odbyt!!! czy to normalne? twierdzi że go to podnieca… jednak dla mnie to dosyć krępujące i wcale mi się to nie podoba. dlaczego on to robi? help me!!!!

    ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 668
    • Zasłużony

    Nie wiem czy wszyscy faceci to robią. Wielu mężczyzn chciałoby uprawiać seks analny, stąd takie zachowania. Mój partner robi to samo, ale mi to nie przeszkadza.
    Jeżeli nie chcesz by tak robił, bo jest to nieprzyjemne dla Ciebie, to powiedz mu o tym. Po co masz się męczyć? Nie o to przecież chodzi w seksie

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Jeżli Ci się to nie podoba to mu to po prostu powiedz.

    czokolate
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    tylko że często kluczowym momencie zapomina się…. a kiedy on to robi straaaasznie mnie to wkurza. 😡

    Tharna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Mój eks też tak robił. Poprostu lubił seks analny .. no i niestety trafił na mnie. A ja nie znoszę tego typu 'przyjemnożci’ 🙂
    śmiało bez nerwów powiedz mu o tym w wolnej chwili. A jak mu się zapomni podczas stosunku to stanowczo cofnij jego palec, chociażby kosztem przyjemnożci. Napewno zrozumie 🙂

    czokolate
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    swoją drogą, co może być miłego w trzymaniu palca w odbycie??!! 😛 nie wyobrażam sobie tego jako przyjemnożci 😀

    ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 668
    • Zasłużony

    Po prostu powiedz mu to. A jeżli nie, to jeżeli będzie to robił, to weź jego rękę skieruj na jakąs inną czężć ciała 🙂 Myżlę, że zrozumie.

    czokolate
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    dzięki 😀 oby się udało 🙂

    taisa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    Czy to jest normalne?
    mysle ze tak, my tez sie tak bawilismy-i dla mnie bylo to bardzo ekscytujace doznanie…

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    czokolate Ty masz chyba jakies problemy z rozmową ze swoim facetem.. Ja bym od razu powiedziala, ze tak nie lubie zamiast pisac na forum „help me!” …
    Pozatym to aż takie straszne nie jest;)

    Kasia92
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Ja też nie wyobrażam sobie w tym nic przyjemnego 😆 jeszcze troche kału mi z tamtąd wyciagnie 😆 żartuje 😀 ale na prawde nic w tym przyjemnego sobie nie wyobrażam ale gdyby mój tak zrobił z tym paluszkiem to hmm sama nie wiem ale znając siebie dałabym sie ponieżć 😀 ale Jeżeli Cie to wkurza to na prawde mu to powiedz chociaz ciężko na pewno będzie mu sie powstrzymywać 😀 życze powodzenia!

    Julia23
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    ” Ja też nie wyobrażam sobie w tym nic przyjemnego jeszcze troche kału mi z tamtąd wyciagnie żartuje „

    Extra poczucie humoru. Ja też tego nie lubię. Czokolate, ja bym na Twoim miejscu od razu mu powiedziała ze Ci sie to nie podoba. Powiniene zrozumieć, jeżeli coż czuje do Ciebie 😀

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    ” Ja też nie wyobrażam sobie w tym nic przyjemnego jeszcze troche kału mi z tamtąd wyciagnie żartuje „

    Extra poczucie humoru.

    rocznik 92 zobowiazuje :d

    czokolate
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    powiedziałam mu to i jak na razie rozumie 🙂 ale rzeczywiżcie, ludzie mają różne upodobania 😉

    ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 668
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Ja też nie wyobrażam sobie w tym nic przyjemnego 😆 jeszcze troche kału mi z tamtąd wyciagnie

    I moze jeszcze zobaczy co jadlas na sniadanie

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " czy to normalne????"

Przewiń na górę