…czy Wasz facet….?

  • Autor
    Odp.
  • niki
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Hej! Mam pytanie do kobiet, ktore sa w zwiazku, licze na szczere odpowiedzi, bo od dluzszego czasu nurtuje mnie pewien problem. Jestem ze swoim partnerem ponad 1,5 roku i miedzy nami uklada sie wedlug mnie cudownie, jesli chodzi o seks to tez jest bardzo dobrze. Zauwazylam, ze moj partner zaglada na portale randkowe i oglada zdjecia innych panienek, kiedys z nim rozmawialam i powiedzial, ze nie loguje sie tam tylko po prostu przeglada. Troche mnie to martwi, poniewaz moi koledzy ktorych pytalam o zdanie powiedzieli, ze jesli maja dziewczyny to nie ogladaja zdjec innych. Co Wy na ten temat sadzicie? Dodam, ze ja mam zalozone konto na fotka.pl i on o tym wie wiec moze to tez moze byc tez przyczyna, ze odgrywa sie nieswiadomie?

    subtelna
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    …no wlasnie mialam podobny „problem” ale po rozmowie dowiedzialam sie ze robi to tylko dlatego ze sie nudzi…i chyba to normalne ze facet oglada sie za innymi wkoncu taka ich natura…
    Ten typ tak ma…:)
    nie martw sie i to napewno z czasem minie…

    izzzka
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 119
    • Zapaleniec

    no wiesz moj tez tak robi i na poczatku tez mnie to strasznie denerwowalo ale teraz sie juz przyzwyczailam i jest ok:)
    czasem ogladamy razem te zdjecia;d ale tojuz musi byc bardzo nudno;]
    takze nie martw sie bo napewno on kocha tylko Ciebie …:)

    pozdrawiam

    ANTEK
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Spokojnie

    Ja jestem facetem i mowie ci ze to nic groznego.
    Poprostu sobie oglada a znajac zycie jak sie naoglada pozniej jest ogierem jak sie kochacie 😛

    Erill
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 136
    • Zapaleniec

    Krotkim zdaniem to z Toba jest, Ciebie kocha.. a ze sie iglada, przeglada.. taka natura. Ty nie ogladasz zdjec interesujacych facetow?? Aktorow, modeli, czy jakis fotek na roznych portalach?

    Brygida
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Nie masz sie czym przejmowac to tylko facet i to jest normalne.Moj tez czasem ma jakies tam swoje zachcianki na ogladanie innych nagich kobietek , ale mnie juz to mało interesuje i juz przestałam zwracać na to uwage bo wiem ze popatrzec moze i ewentualnie pofantazjowac:)))tyle ma co pomarzy heheh

    farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    muszę przyznać , że fotka.pl włażnie tak działa… Oglądasz znajomą Ci osobę i włancza się naturalny mechanizm ludzki jakim jest – ciekawożć. Ludzie zaczynają się interesować 'kogo tu jeszcze mogą zobaczyć’ Także się tym nie przejmuj 😉

    rafalek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    to pokazuje że interesuje sięinnymi kobietami . pokaż troche pikanteri w łóżku 😀 to pomoże

    Rafał
    pozdro

    mythbuster
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    Hahahaha. Nie może pociupciać to tylko ogląda.

    farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    mythbuster 😆 cóż za stwierdzenie. Heh. No comment

    mythbuster
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Spokojnie

    Ja jestem facetem i mowie ci ze to nic groznego.
    Poprostu sobie oglada a znajac zycie jak sie naoglada pozniej jest ogierem jak sie kochacie 😛

    A że nie myżli wtedy o Tobie to już inna sprawa 😯

    Fajnie by było zobaczyć wyniki ankiety na temat jaki odsetek populacji uprawia seks po np. sylwestrze. Faceci naoglądają się odpicowanych nieznajomych i potem jest „kochanie się” w domu ze „starą”. Chyba, że za dużo wypiją. Albo dzieci są. 😆

    majka500
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący


    Hej Niki:) Cos Ci powiem. Bog stworzyl piekno po to, aby je podziwiac, a to ze Twoj facet oglada sie za innymi to nie oznacza ze od razu musi z nimi miec cos wspolnego. Kazdy facet taki jest i jesli bedziesz mu tego zabraniala, to on bedzie sie przed Toba kryl i dopiero wtedy bedziesz mogla sadzic ze cos jest jednak nie tak:) Dobra rada :
    1. Jesli wchodzi na czat itp. Zorientuj sie w jakich godzinach, na jaki portal i jaki ma nick. Idz do kolezanki lub do kafejki internetowej odezwij sie do niego i wtedy bedziesz wiedziala o czym pisze z tymi dziewuchami.
    2. Jesli nie masz takiej mozliwosci zacznij robic tak samo.

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    a po co ci konto na fotka.pl moj facet jak by sie tak dowiedzial ze mam tam konto to by byla ostra klutnia… no skoro ty masz tam konto i zapewne tez chodzisz po facetach… wiec o co ci chodzi?

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    nie przejmuj sie jak dla mnie norma oni musza sobie popatrzec, pomarzyc ale wiesz lepiej zeby tylko marzyli…kiedys mnie to draznilo i przyjmowałam to w kategoriach „zdrady psychcznej” natomiast teraz….coz nie robi to na mnie wrazenia a od kiedy moj facet zauwazyl ze w ogole mnie to nie interesuje sam przestal zagladac na podobne stronki, wiec mozesz byc spokojna.
    p.s. ….. ale pamietaj…reke na pulsie trzeba trzymac zawsze… 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " …czy Wasz facet….?"

Przewiń na górę