czy zabawa z wibratorem to zdrada???

  • Autor
    Odp.
  • agunia72
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    witam borykam się z problemem że nie potrafię przyznać się mężowi do seksu z wibratorem. Mąż wie że go posiadam ale zawsze jak chce mi nim robić dobrze to mówię że nie lubię tak i mnie to nie podnieca. Robię to dożć rzadko ale jak mnie napadnie to nawet 3 razy w tygodniu a później przerwa ok miesiąca. Sprawia mi to bardzo dużą frajdę bo nie miewam orgazmu przy stosunku tylko czasami udaję a z wibratorem robię jak chcę i jest ok. Czy uważacie że to można uznać za zdradę i jak może zareagować mąż jak się dowie czy ktoż miał podobną sytuację??? Trwa to już od ponad roku a ja chcę się przyznać tylko jak to zrobić żeby mąż nie poczuł się oszukany?

    kefi
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    A czemu nie chcesz spróbować tych zabaw z wibratorem z nim skoro sam to proponuje ?
    Wtedy i Ty będziesz zadowolona (bo zaspokojona;) ) i mąż.

    eRozkosz_pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 129
    • Zapaleniec

    Ja mam takie samo zdanie w tej kwestii,najpierw szczera rozmowa,a potem działanie. Przecież włażnie mąż może zaspokajać cię,dodatkowo pieżcić wibratorem. Wszystko jest dla ludzi,trzeba tylko szczerze rozmawiać.

    kinamaniakk
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    żadna zdrada, to sama przyjemnożć !

    pannastara
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Zdradziłam Cie z vibratorem buahahhaa

    ariam2k
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    to jest smieszne… wibrator to nie to samo co partner!!

    milenka450
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Ja bym spróbowałam, wszystkiego trzeba spróbować, zwłaszcza, że obydwoje tego chcecie

    mireczka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Nie wydaje mi się.

    rotlek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    seks z wibratorem to nie seks

    eRozkosz_pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 129
    • Zapaleniec

    Seks z wibratorem to jak pisałam powyżej: masturbacja i od tego należy tutaj zacząć. Przecież jeżeli ktoż nie ma partnera to w jakiż sposób musi rozładować całe napięcie,a akurat wibrator to jedna z tych „przyjemniejszych” zabawek:)

    monia86
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Tak, zdrada. Grzech ciężki 😀

    eRozkosz_pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 129
    • Zapaleniec

    A w jaki sposób oszukuje swojego partnera? To że go akurat nie ma natomiast ktoż rozładuje napięcie seksualne przy użyciu wibratora,gdzie w tym momencie mówimy o oszustwie?

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    żadna zdrada z wibratorem.. a skad wiesz, być może on tez sam się zaspakaja jak Ciebie akurat nie ma w domu..i co ma powiedzieć, ze zdradzil Cie z reka?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " czy zabawa z wibratorem to zdrada???"

Przewiń na górę