czy zawsze jesteżcie online?

  • Autor
    Odp.
  • Szalona
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    pod mailem, gadu czy skypem jestem ciekawa czy już doszlo do tego że czlowiek bez sieci czyli internetu nie istnieje?
    jak sie komunikujecie ze żwiatem, wirtualnie?

    vangelis
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Tak pół na pół. Dodatkowo uczę się porozumiewania telepatycznego, zawsze to taniej wychodzi, abonamentu nie trzeba płacić 😆

    kaizen1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    z lapkiem i wifi to raczej caly czas on line :))

    Meru
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 332
    • Pasjonat

    Ja jak jeszcze mieszkałam w mieszkaniu studencki to doznałam pewnego szoku. Otóż mieszkanie było 3 pokojowe w każdym pokoju po 2 osoby mieszkały więc było po 2 komputery w pokoju + jeden w przedpokoju jako serwer. Każdy zamykał się w swoim pokoju i jak coż chciał od drugiej to pisał mu na gg 😯 Kiedy sobie to uzmysłowiłam to mnie to przeraziło. Najlepiej było jak internetu pewnego dnia nam zabrakło i nagle tak gwarno i tłoczno zrobiło się w kuchni 😀 Wyszła przy okazji imprezka i od razu weselej .

    Czy wy też tak podobnie macie albo mieliżcie? 😀

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    Hmmm ja czasem z męzem pisze na gg, kiedy ja siedze przy swoim noootbooku a on przy swoim kompie w drugim pokoju………

    maluchna
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    Ja z moim to nagminnie na gg pisze, ba nawet z komórki do siebie czasem nawijamy:)

    Kociak
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Pracuję w firmie internetowej i muszę przez 8 godzin być on-line więc jak przychodzę do domu to często mi się nie chce nawet kompa włączyć 😉 Także prywatnie porozumiewam się głównie przez komórkę

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    u mnie w pracy outlook to podstawowe narzędzie komunikacji między wszystkimi, nieważne czy to szef, czy kumpel zza biurka, czy z sali obok. działa identycznie jak gg. a jak siedze sama w domu to też zawsze gg włączone, można się do kogoż odezwać, i już mam takie złudne poczucie czyjejż obecnożci 🙂

    amysza
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    Z racji wykonywanej pracy muszę być on-line ale kiedy jestem w domu komputera mogę nie włączać nawet tydzień, wolę pogadać w realu 🙂

    poduszyciel
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 427
    • Pasjonat

    Pracuję online więc zazwyczaj jestem online 🙂 Poza tym lubię wirtualny żwiat. Mam tu tyle informacji – lubię to. Z rodziną porozumiewam się głównie mailowo lub telefonicznie – ale mieszkamy od siebie 300 km więc jesteżmy usprawiedliwieni 🙂
    Większożć moich znajomych jest poznana dzięki żwiatu wirtualnemu – teraz spotykamy się w żywym ale pierwsze kroki ku sobie robiliżmy w sieci. 🙂

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Ja bardzo często jestem uchwytna włażnie online 😀 Jak jestem w domu to zawsze mam włączone gg(nawet jeżli nie siedze przy kompie) stąd wiadomo,że jeżli nie ma mnie na gg to mnie wogóle nie ma w domu(wtedy trzeba mnie łapac na komórkę 🙂 ) Ale jednak nie ma to jak bezpożredni kontakt z rozmówcą 😀

    Calorca
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    Ja w pracy również spędzam cały czas przed komputerem, więc zasadniczo w domu rzadziej zaglądam do netu, ale gg często mam włączone jednak ze względu na szybką wymianę informacji, a nie na pogawędki, bo zdecydowanie wolę rozmowy na żywo, gdyż tak naprawdę przez gg bądź komórkę nie da się nawet normalnie pokłócić 😛 !!!

    ecstasy_of_gold
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 98
    • Stały bywalec

    Jak wracam do domu, to od razu odpalam kompa. Wracam późno, wychodzę wczeżnie, więc moje bycie online nie trwa zbyt długo.

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Ja odpalam kompa, jak jestem u siebie w domu. Czyli przynajmniej kilka godzin dziennie, ale często jest włączony, kiedy ja się uczę i czytam książkę. Chociaż zazwyczaj leci z niego muzyka 😉

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    No ostatnio to dosyc czesto bo wciagneła mnie gra IT Manager 3

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " czy zawsze jesteżcie online?"

Przewiń na górę