Czy ze mną jest coż nie tak?

  • Autor
    Odp.
  • Lucienne
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 112
    • Zapaleniec

    Mam 17 lat i jestem dziewicą.
    Gdy do tej pory się masturbowałam,stymulowałam samą łechtaczkę i to mi wystarczało.Nie zajmowałam się niczym „w żrodku”,nie wkładałam palców do żrodka,nie nie stymulowałam się w ten sposób po prostu.
    Nie kojarzy mi się to z niczym miłym.
    Gdy pieżci mnie mój chłopak, wszystko kontroluję.Nie pozwalam na to,by włozył palce do żrodka-i robię to podżwiadomie.Spinam się i nie pozwalam na wejżcie do żrodka.Sam mi to powiedział,bo ja nawet nie zwróciłam na to uwagi.Ale nawet sama boję się włożyć palce do żrodka!Nie sprawia mi to przyjemnożci i nie wiem czy to dlatego, że się spinam,czy w ogóle.
    Chcę się kochać z moim chłopakiem.Sama bliskożć z nim sprawia mi wiele przyjemnożci.Jednak przeraża mnie mój własny palec w pochwie, a co dopiero penis mojego chłopaka tam. Czy ze mną jest coż nie tak? Czy robię coż źle?Co mam zrobić?Pomóżcie! 😥 😳

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    jestes normalna. wszystko z Toba jest ok.
    mnie nasuwa sie jedna odpowiedz. nie jestes przygotowana na wspolzycie.
    twoja psychika nie jest na tyo przgotowana. przyjdzie moment kiedy nie bedziesz sie spinac i bedziesz miala ochote aby penis partnera sie tam znalazl i to jak najszybciej 😳
    ale to musi byc twoja decyzja i nic nie przyspieszaj na sile

    myself
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    Dokładnie. Daj sobie spokoj z mysleniem o „czyms” w srodku na sile. Przyjdzie i na to czas 🙂

    maljoanna
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 300
    • Pasjonat

    Jesteż bardzo normalną,madrą i zapewne piękną młodą kobietką.Mało jest teraz takich kobietek.Nie rób nic na siłe,nic pod presją jesteż jeszcze młodziutka przed Tobą całe życie…
    Szacunek do samego siebie opiera się włażnie na samokontroli, której winno się również wymagać od swojego partnera.
    Zrobisz „to” jeżli sama uznasz ze jesteż juz gotowa i ze chcesz przezyc „to” włażnie z tym chłopcem…
    Nie martw ię niczym przyjdzie i na to czas.

    Jollanta
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    jesteż bardzo młoda i to na pewno się zmieni kiedy dojrzejesz do tego…bo ewidentnie nie jesteż na to gotowa…ale nie ma co się martwić…wszystko z Toba jest wporządku…ja zycie sexualne zaczęłam w 21 roku życia…i nie myżlę że ze mną było coż nie tak…w Twoim wieku nie myżlałam szczerze mówiąc o sexie…

    Annakareninka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    no podpisuję się, jak będzie czas na prawdziwy seks, to sama sobie to poczujesz, póki co, nic na siłę……… pozdrowionka

    Lucienne
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 112
    • Zapaleniec

    Bardzo dziękuję za odpowiedzi! 🙂

    Rozmawiałam z bliskimi koleżankami, które też mają 17 lat i tyle dożwiadczenia co ja ;P
    One też mają przed tym opory.Wasze odpowiedzi i rozmowa z koleżankami mnie uspokoiły. Porozmawiałam też z moim chłopakiem.Nie sądził, że tak się tym p****ęłam 🙄 porozmawialiżmy i czuję się już trochę pewniej.

    Postanowiłam oswoić się z myżlą i dotykiem „tego miejsca” i robić malutkie kroczki. Jak na razie idzie mi całkiem nieźle… 😉

    Lucienne
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 112
    • Zapaleniec

    Bardzo dziękuję za odpowiedzi! 🙂

    Rozmawiałam z bliskimi koleżankami, które też mają 17 lat i tyle dożwiadczenia co ja ;P
    One też mają przed tym opory.Wasze odpowiedzi i rozmowa z koleżankami mnie uspokoiły. Porozmawiałam też z moim chłopakiem.Nie sądził, że tak się tym p****ęłam 🙄 porozmawialiżmy i czuję się już trochę pewniej.

    Postanowiłam oswoić się z myżlą i dotykiem „tego miejsca” i robić malutkie kroczki. Jak na razie idzie mi całkiem nieźle… 😉

    Lucienne
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 112
    • Zapaleniec

    myżlałam, że jestem już w żrodku i że już czuję się z tym ok, ale okazało się, że byłam po prostu blisko wejżcia. Ja już nie wiem… to mnie znowu przygnębiło…
    Gdy włożę palec głębiej, to sprawia mi ból… 🙁

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    luciene to przestan sobie tam lepiej „grzebac”
    nabawisz sie jakis otarc jesli pdczas „penetrowania” bedziesz tam sucha
    brudne rece i dlugie paznokcie tez daja efekty

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy ze mną jest coż nie tak?"

Przewiń na górę