• Autor
    Odp.
  • Becks
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Tak się zastanawiałem, czym kobiety chciałyby podjechać pod ołtarz, jakież specyficzne marzenia, czy może nie ma to dla Was znaczenia? Jeżeli ma, czy klasa i piekno zabytkowego pojazdu oddaje honor sytuacji, czy agresja i moc luksusowych, nowoczesnych limuzyn?
    Czy elegancja czerni, czy czystożc bieli? A może jakies szlachetne kolory?

    jak na to patrzycie? 😉

    majeczka
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    Dwa lata temu kolega barl slub. A ze jestesmy zapalonymi motocyklistami to zrobilismy parade – pan mlody z panna mloda na poczatku trajką (czyli trojkolowcem, bo motocykl ze wzgledu na suknie niestety nie wchodzil w gre) a my za nimi w parach, ok. 50 motocykli, wrazenia naprawde niezapomniane =)

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    a ja chyba jakas wypasiona terenowka…
    czyms takiem kto nie jechal nikt nigdy!

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Do slubu??Ja osobiscie chcialabym eleganckim mercedesem. 😆 Ma swoja klase. 😉

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Hmmm ja n****ętniej ppojechałabym starym,eleganckim samochodem albo limuzyną.Moja rodzina za to n****ętniej wsadziłaby mnie do pięknej białej,ukwieconej bryczki z konikami 😆 nie powiem,pomysł całkiem,całkiem,ale jak sobie pomyslę,jaki korek za nami będzie to bryczka traci swój urok… 😉

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    korek? no chyba ze ten slub bedzie w poniedzialek rano i bedzie bryczka przejezdzala przez jakakolwiek wylotowke w Wawie to tak:))
    Ale w soboty?
    Nie mysl o korkach

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    no my bedziemy jechać jakimż terenowym samochodem… 🙂 tzn jeżli nam sie uda załatwić to nawet bym Hammerem pojechała.. zobaczymy..

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Hmmm ja n****ętniej ppojechałabym starym,eleganckim samochodem albo limuzyną.Moja rodzina za to n****ętniej wsadziłaby mnie do pięknej białej,ukwieconej bryczki z konikami 😆 nie powiem,pomysł całkiem,całkiem,ale jak sobie pomyslę,jaki korek za nami będzie to bryczka traci swój urok… 😉

    bryczka najbardziej traci urok jak kon postanowi zrobic kupe 🙂

    ja zawsze chcialam pojechac limuzyna pieknie przyzdobiona i jechac trabiac – to zawsze robi wrazenie

    muchomorek
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 495
    • Zasłużony

    limuzyna długgggggażna czarna mrrrr:)

    Roxana
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 145
    • Zapaleniec

    A ja tam wolę Syrente. Limuzyny i Mercedesy za bardzo oklepane. Wszyscy tak jedźą do slubów.

    monika22
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 326
    • Pasjonat

    Nie ważne czym,ale z kim:)
    JA n****ętniej pojechałabym, do żlubu dorożką:)albo jakimż zabytkowym autkiem:)

    b_sylwik
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 202
    • Zapaleniec

    zabytki, to jest to do żlubu 🙂

    monika22
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 326
    • Pasjonat

    Czasami mam tez ochote na to zeby pojechac do żlubu czymż żmiesznym,czymż co ludzie bedą pamiętali przez długie lata:)

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Powiem szczerze, że nigdy nie rozważałam takiej sytuacji. Chyba jestem mało romantyczną kobietą i nie lubię sobie wyobrażać tego jak kiedyż będzie wyglądać dzień mojego żlubu. Bo gdy sobie ułożysz w wyobraźni cały plan, a później to wszystko runie zabite rzeczywistożcią, to można się bardzo rozczarować. Jednak tak po dłuższym przemyżleniu postawiłabym na styl i klasę. Kolor srebrny lub czarny. Mercedes. 🙂 ale nigdy nic nie wiadomo :)[/i]

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Czasami mam tez ochote na to zeby pojechac do żlubu czymż żmiesznym,czymż co ludzie bedą pamiętali przez długie lata:)

    pierwsze co przyszło mi do głowy to żmieciarka 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czym do żlubu?"

Przewiń na górę