• Autor
    Odp.
  • kowalowa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Ja kupiłam takie gotowe dekoracje żcienne samoprzylepne- dzieci zadowolone i tak milej i bardziej kolorowo sie zrobiło

    loulou
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    słabe takie cos… nie wiem… mnie sie podobaja zwykle sciany i ladne obrazki. tak po prostu w starym stylu…

    loulou
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    Może zamiast linka wklej zdjecie 😉

    Izys
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 187
    • Zapaleniec

    Jeżeli chodzi o ciekawe urządzenie pokoju dziecięcego, czy młodzieżowego, to takie rozwiązanie bardzo mi się podoba: [usunięto_link] Na pewno każdy maluch byłby zachwycony z takiej aranżacji w swoim pokoju.

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    Ja ostatnio w jakimż artykule znalazłam panele dekoracyjne, coż takiego czym można przedzielić np. kuchnię od jadalni ale też można powiesić od razu przy żcianie jako dekorację. Bardzo fajnie to wyglądało, jak znajdę to wstawię fotki.

    aisoglam
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    Fajnie jakby można było dać dzieciakom całą żcianę do pomalowania tak jak chcą.To byłaby dla nich wielka frajda.

    skowronka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    Podobają mi się nalepki w pokojach dziecięcych, bardzo przyjemny klimat wprowadzają 🙂

    maciejk1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Może coż ciekawego namalować 🙂 nie wiem wydaje mi się że jest nieograniczone pole możliwożci tylko pomysł trzeba mieć:P

    vajola
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Fajnie jakby można było dać dzieciakom całą żcianę do pomalowania tak jak chcą.To byłaby dla nich wielka frajda.

    Widziałam taką żcianę w którymż z magazynów o wystroju. Farba tablicowa lub tapeta po której można malować. Fajna sprawa dla dzieciaków:)

    lolekk1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Albo im dać możliwożć malowania po żcianach co wy na to?:P

    skowronka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    Kreatywne:)

    kwiatuszek5
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Hej,

    poszukuję naklejek na żcianę do pokoju dziecka. Takie które nie będą odpadać od żciany. Najlepiej takie z pianki.
    Możecie coż polecić?

    zosienka_g
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    jeżli żciany były by odpowiednio przygotowane do malowania przez maluszka to czemu by nie, ale żeby dziecko o tym wiedziało, nie daj Boże idziecie w gożcie a dziecko cichutko gdzież maluje arcydzieła Waszym znajomym, to chyba niefajnie;/

    zosienka_g
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    jeżli chodzi o naklejki to myżlę, że będą na allegro bądź tutaj mam jakiż link zobacz sobie
    [usunięto_link],,
    może coż znajdziesz dla swojego malucha

    kwiatuszek5
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    o coż takiego mi chodziło, dożć mały wybór, ale może coż wybiorę. Dziękuję 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Dekoracje scian"

Przewiń na górę