Delpos. Co myślicie o tym produkcie?

  • Autor
    Odp.
  • pyrkapoznanska
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Powiem szczerze, że nie wiem czy coś tutaj było na temat tego zestawu na wypadanie włosów, ale przeszukałam lupką i nic niestety na ten temat nie znalazłam. Na prawdę jestem zmotywowana by się dowiedzieć coś więcej na ten temat, ale nie widzę żadnych informacji prócz różnych artykułów na necie o tym szamponie i reszcie rzeczy. Może to jest też jakaś informacja, ale jednak prócz takich pobieżnych informacji wole konkrety czyt. czy działa, po jakim czasie, jakie są uczucia po umyciu włosów, czy swędzie czy cokolwiek takiego.. Wszystko jest dla mnie ważne, zwłaszcza że mam dość delikatny skalp i wolałabym też bez łupieżu.

    syska
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    sama go nie mam ale wydaje się po składzie na prawdę że to może być sztosik jeżeli chodzi o wypadające włosy :O sama mam ten problem i nie wiem czy bym się na niego nie rzuciła bo naturalny zestaw na wypadanie włosów to coś nowego dla mnie.

    musha
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Jak cos to ja go mam i jezeli chodzi czy dziala to u mnie bardzo dobrze ale teraz pytanie czy robilas cobie jakies badania w kierunku sprawdzenia z czym masz dokladnie problem? przetluszczaja sie czy cos? u mnie delpos tak pomogl w mocniejszy sposob po ok poltorej miesiaca stosowania ale to u mnie.

    pyrkapoznanska
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    żadne przetłuszczanie się. nic takiego nie zauważyłam jeżeli chodzi o skorę głowy. jedynie bym w sumie powiedziała, że włosy przy końcówkach są dość postrzępione.  na prawdę mnie to zastanawia jak to sie dzieje, że inni mają gorsze włosy a jest ich po prostu u nich więcej.  badania na tarczycę czy anemię robiłam i wszystko jest ok. wracając do tego co piszesz bezpośrednio o delpos – a u ciebie jak wyglada sytuacja z włosami? myślisz, że u mnie też jest opcja by tak pomogło? jak to trzymasz, bo to podobno jest naturalne i nie wiem czy jakoś inaczej nie trzyma trzymać.

    musha
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Jest naturalny i to caly wiec rozumiem skad sa w sumie te watpliwosci ale on ma w sobie tez zeczy konserwujace ktore maja certyfikat Ecocert czyli np. Benzoic Acid, Citric Acid czy Dehydroacetic Acid które pojawiaja sie tych kosmetykach. Takze dzieki nim mozesz trzymac normalnie konsmetyki nie obawiajac sie ze sie zepsuja. Maja pol roku waznosci patrzac na delpos i nie musisz ich trzymac w lodowce ani nic z tych rzeczy 🙂 Co do tego czy jest szansa by ci tez pomoglo to mysle ze tak. Sa tam zestawy i mieszanki takich rzeczy ktore sa wlasnie po to by stymulowac skore glowy do tego by cebulki byly mocne, dobrze sie trzymaly w skorze ale sa tez rzeczy ktore poprawiaja krazenie i tworzenia nowych cebulek itp.

    listeczkowa
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    kiedyś myślałam o tym, że trzeba do włożyć do lodówki tzn. wszystkie te kosmetyki, bo one są naturalne i bałam się, że się zepsuję, a tak wcale nie trzeba xD

    musha
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    No nie trzeba, bo jest to na prawdę dobrze skomponowane jeżeli chodzi o takie rzeczy konserwujące, bo nie ma tego zbyt dużo w środku % a trzyma długość życia w ryzach, a większość składników jest rzuconych po to by leczyć i działać na poprawę skóry skalpu, a nie dla szpanu czy zapychania. To jest mega duży plus.

    pyrkapoznanska
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Nie wiem czy jest sens w sumie przeciągać tę rozmowę. Po prostu powiem tyle, ze zamówiłam go 5 dni temu i teraz mam już do w domu i dziś będę do pierwszy raz używała, więc zobaczymy co i jak. Dam mu chwilę czasu by się wykazał i pewnie zdam relację co i jak z nim u mnie…

    musha
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Daj znać koniecznie 🙂 Czekam na więci od Ciebie jakimś dłuższym stosowaniu. Trzymam za ciebie kciukasy [usunięto_link] 🙂

    pyrkapoznanska
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Jestem w sumie po tych kilku miesiącach i chciałam dodać zdjęcia efektów, ale niestety nie mogę tego zrobić przez ten edytor :< Jeżeli chodzi o działanie to jestem zadowolona z efektów. Ten szampon delpos na wypadanie włosów to jest hit. Zresztą cały ten zestaw dermokosmetyków zrobił wiele. Mniej mi włosów wypada, a przede wszystkim mam wysyp nowych krótszych włosów.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Delpos. Co myślicie o tym produkcie?"

Przewiń na górę