• Autor
    Odp.
  • Melba
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    🙂 Namnożyło się ostatnio sporo gabinetów, zatem warto mieć pewnożć czy zabieg wykonywany jest certyfikowanym i w pełni bezpiecznym sprzętem. Strach pomyżleć co by się stało, gdyby coż nie wyszło, jakież poparzenie przykładowo…

    Specjalista Aspazji
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 213
    • Zapaleniec

    Każdy włos w ciągu swojego życia przechodzi tzw. 3 fazy wzrostu. Wiąże się to z wykonaniem minimum 3 zabiegów laserowych, w wyznaczonych odstępach czasowych. Czas trwania zabiegu laserowego usuwania owłosienia zależy od powierzchni depilowanej np. całe nogi ok. 1,2h.

    DorotaK
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    ja też miałam usuwanie laserowe włosków i jestem zadowolona. Podobno im włoski są ciemniejsze, bardziej gęste i dłuższe tym efekt jest lepszy chociaż co prawda potrzebowałam kilka zabiegów, żeby się z nimi raz na zawsze uporać.

    Rzesy-Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 143
    • Zapaleniec

    Na temat zabiegu depilacji laserowej można spotkać się w zasadzie z wieloma pozytywnymi opiniami na forum i moja również włażnie taka jest- zabieg bardzo skuteczny i jeżeli zostanie przeprowadzony w profesjonalnym salonie to naprawdę nie ma się czego obawiać.

    DorotaK
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    pewnie, że tak. ja w sumie przez zabiegiem dużo o tym czytałam i nie znalazłam opisów jakiż większych powikłań, w sumie takie nie występuje. Zresztą dermatolog zawsze opisuje cały zabieg, wskazuje kto nie może go wykonywać więc nie ma czego się obawiać.

    DorotaK
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Ja nie miałam aż 5 zabiegów. U mnie wystarczyły 3 i również włosków od tej pory nie zauważyłam. Mam nadzieję, że tak już zostanie 😀

    kala48
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Depilacja taka super pomysł, kosztowny ale spokój na jakiż czas. Sama nad tym myżlałam poważnie.

    Kokai_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    U mnie wystarczyły 4 zabiegi też mam spokój,wiadomo że koszty będą znacznie wyższe niż w przypadku depilacji maserowej,ale uważam że warto z racji chociażby jej skutecznożci.

    pinupella
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    No, już się powoli kończy sezon na lasery – ja robiłam jeszcze zimą, w dermamedzie, żeby na lato mieć spokój. Ale za to teraz jest dobry czas na walkę z cellulitem 😉

    DorotaK
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Nie, spokojnie jeszcze się nie kończy. Teraz włażnie trwa w najlepsze. Zabiegi wykonuje się co kilka tygodni i biorąc pod uwagę, że jest ich koniecznych kilka to i tak spokojnie na lato można się jeszcze wyrobić.

    elizaca
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    pinupella a o jakiej metodzie mówisz jeżli chodzi o walkę z cellulitem?:)

    FlowerLilly
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    no to macie szczężcie skoro taka skutecznożć u was, ja jestem blondynką i mam dożć jasne włosy, robiłam po kilka zabiegów i szczerze mówiąc z efektów jestem tak sobie zadowolona :/

    Magda Sissel.pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 109
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    no to macie szczężcie skoro taka skutecznożć u was, ja jestem blondynką i mam dożć jasne włosy, robiłam po kilka zabiegów i szczerze mówiąc z efektów jestem tak sobie zadowolona :/

    mam ten sam problem
    zwłaszcza że po latach stosowania depilatorów chemicznych (kremy) włoski mam jeszcze delikatniejsze i jasne
    jedna dziewczyna próbując mnie przekonać do laserowego usuwania zasugerowała, żeby się trochę zwykłą żyletka pogoliła, bo to niby „wzmocni” włosy i laser będzie miał z nimi łatwiej, ale nie zamierzam znowu niszczyć sobie skóry goleniem

    była jakaż metoda polecana blondynkom, ale nie pamiętam co to było… kojarzy mi się nazwę „epilacja”, ale nie wiem czy to o to chodziło

    eliza104
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    Nie mam zielonego pojęcia. Sporo czytałam o depilacji laserowej, ale nigdy chyba nie pisało o tym jaki laser jest zastosowany.

    Agnieszka kosmetolog
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Witam,

    Włosy jasne, blond, rude – depilują się bardzo słabo.
    Warto jest wykonać test – będzie to wskazówka czy warto robić depilację.
    Ale „cudów” nie należy się spodziewać…

    A co do zalecenia z postu wyżej:
    „jedna dziewczyna próbując mnie przekonać do laserowego usuwania zasugerowała, żeby się trochę zwykłą żyletka pogoliła, bo to niby „wzmocni” włosy i laser będzie miał z nimi łatwiej”
    to nie zauważyłam takiej reakcji wzmacniającej po goleniu – to dziwna propozycja.

    Agnieszka
    [usunięto_link]

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Depilacja laserowa"

Przewiń na górę