• Autor
    Odp.
  • kamilla1
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    Możecie mi polecić salon, w którym wykonują depilację laserową?

    wizia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Ja mogę polecić domowy laser Silk’n. Mam już jakiż czas i jestem bardzo zadowolona. Zero włosków na nogach i linii bikini.

    adele
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    W jakim mieżci szukasz salonu?

    pumpkin
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 286
    • Zapaleniec

    Ja byłam na takiej depilacji (tzn na calej serii) i niestety efekty praktycznie zerowe, pieniądze wyrzucone w błoto…

    edul
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Zależy w jakim mieżcie. Ja znam w Krakowie salon Revision (na ul. szlak) i włąsciwie tylko tam robiłam depilację. Fajne miejsce i miłe kompetentne panie. Teraz chodzę tam na zabiegi na twarz i mezoterapię mikroigłową bo mi się zachciało walczyć ze skórką pomarańczową 🙂 Ogólnie polecam to miejsce!

    wizia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Zabiegi w salonach to spory koszt, ale jak ktoż woli to czemu nie. Potem można robić sobie samemu zabiegi przypominające np. Silkn. Bo nie ma tak naprawdę, nawet po zabiegach w profesjonalnych gabinetach, spokoju z odrastającymi włoskami do końca życia. Pojawią się, zapewne słabsze i jażniejsza, a kiedy po zabiegu to kwestia indywidualna.

    AmelkaLa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Robiłam depilacje jakiż rok temu laserem sptf i poki co nie narzekam, bo jest super, efekt sie utrzymuje, troche się boje bo mam zamiar zajsc w ciaze i nie wiem co bedzie potem ale zobaczymy. Ten laser w Krakowie mają tylko w salonie Laime i gdzież widziałam że chyba w jakimż spa koło Poznania, a ja go kazdemu polecam bo mniej boli niz Light Sheer.

    Derma-Clinic
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Możecie mi polecić salon, w którym wykonują depilację laserową?

    Witaj,
    salonu może nie polecę ale podrzucam przeciwwskazania,których na pewno należy pamiętać, decydując się na depilację laserową:

    ciąża
    włosy w kolorze rudym, siwym i blond
    fotodermatozy i choroby pęcherzowe skóry
    bielactwo, łuszczyca, padaczka
    skłonnożć do przebarwień skóry
    tendencja do bliznowców
    aktywne infekcje skóry w miejscu zabiegu
    używanie rozrusznika serca
    żwieża opalenizna i skóra po stosowaniu samoopalaczy
    podrażnienia skóry
    terapia doustna retinoidami (Roaccutane)
    terapia miejscowa kremami z witaminą A, C, kwasami owocowymi i lekami złuszczającymi
    niedawno wykonywane peelingi
    wczeżniejsza depilacja przez wyrywanie (pęseta, wosk, depilatory mechaniczne)
    niektóre zabiegi dermokosmetyczne i chirurgiczne
    terapia lekami i ziołami żwiatłouczulającymi (kremy lub mażci z witaminą A, retinoidami np. Isotrexin, Differin, Zorac, Retin A; leki doustne z retinoidami np. Roaccutane, Izotek, Aknenormin; antybiotyki z grupy tetracyklin oraz zioła takie jak dziurawiec i nagietek).

    Pacjent, który przyjmuje jakiekolwiek leki, musi poinformować o tym lekarza podczas konsultacji przed zabiegami.

    bettyboom
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    No włażnie w jakim mieżcie? Sprawdzone salony znajdziesz na stronie zaccentemnaharmonie.pl, w których wykonywane są zabiegi depilacji laserowej, które działają na dobrym, bezpiecznym i certyfikowanym sprzęcie. 😀

    pumpkin
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 286
    • Zapaleniec

    To ile jest tych rodzajó depilacji laserowej? Bo ja byłam chyba na IPL, ale słyszałam, że są też inne…

    Miliana43
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Robie depilacje lasereme chyba sptf, mniej boli niz ipl i ja go robie w krakowie w laime, zdecydowalam sie bo chcialam zobacztyc czy to w ogole cokolwiek daje na wasik, ale jest neizle po 3 zabiegach jestem juz 'gladka”

    Melba
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    W depilacji laserowej wykorzystuje się różne lasery m.in.:
    – laser aleksandrytowy,
    – laser rubinowy,
    – laser diodowy,
    – laser tradycyjny łączony z technologią IPL.
    Ale z tego co czytałam to wg badań diodowy jest najskuteczniejszy. Więc jak będziesz decydować się na zabieg, to warto zwrócić na to uwagę, jeżli interesuje się trwała depilacja. 😉

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    wiesz co jak się wybiera salon to najważniejsze, żeby było bezpiecznie i skutecznie. Warto sprawdzić dożwiadczenie osób, które takie zabiegi wykonują, ale też jaki mają sprzęt. A jeżli chodzi o konkretne miejsca to myżlę, że jednym z lepszych jest ten [usunięto_link]

    Melba
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Słuszne słowa. Bezpieczeństwo to podstawa. Polecam także podpytać czy laser ma certyfikat FDA (Amerykańska Agencja ds. Żywnożci i Leków).

    Szarotka.Redcart_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Dzięki za informacje,bo tak szczerze mówiąc ja korzystając z tego typu zabiegu w ogóle nie zwróciłam na to uwagi.. Teraz będę wiedzieć na przyszłożć.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Depilacja laserowa"

Przewiń na górę