• Autor
    Odp.
  • Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    mam malutkie pytanie otóz zastanawiam się nad kupnem depilaotra tylko jedno mnie zastanawia depilator musi za cos te włoski złapac wiec jak chce je ogolic to one musza miec pare milimetrów prawda czyli caly czas skora nie jest gładka pod pachami hmmmm

    sama nie wiem czy sie opłaca wiec kupowac

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    Ja włażnie dziż kupiłam depilator włażnie ten -> [usunięto_link]

    I jak ogoliłam to efekt cudowny!! Gładziutko!

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    ile zaplacilas?

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    no własnie ile zapłaciłas jak mozna zapytac?

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    119 zł

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    o dpilatorach mam takie pojecie jak i o mnichach… 😕 ale podoba mi taki za ok 300zl z raczka 🙂 ciekawe czy ja bym mogla depilatora uzywac takie najzwyklejszego wlasnie za 100 zl

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    jak dla mnie to bardzo dorgo wynosi 300 a nawet 100 zł ale moze sie kiiedys zdeyduje jeszcze nie wiem taks ie własnie nad tym zastanawiam i sie zastanowic nie moge:PP

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Ja tez mam philipsa satinelle ale taki troszke inny 🙂 tez kosztowal kolo 100 zl. goli dobrze ale booooli 🙁

    Meru
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 332
    • Pasjonat

    Ja już mam depilator od kilku lat i bardzo sobie chwalę to urządzenie. Jednak ma też kilka wad np straszny ból do którego na szczężcie można się przyzwyczaić, dodatkowo wnikające włoski które szpecą nogi i hmmm na razie mi tyle przychodzi do głowy ale na pewno bym coż jeszcze znalazła 😉 Pachy golą się dobrze. Co prawda pierwsze ich golenie bardzo boli ale następne są już powiedzmy przyjemne bo te które odrosły są już słabsze 😉

    Ogólnie nie jest źle i można się do tego przyzwyczaić. Ile my kobiety musimy się na cierpieć żeby być piękne. Mój facet docenił moje gładkie nogi jak tylko raz spróbowałam go ogolić depilatorem i wyrwałam kilka włosków. Bolało go przez cały dzień hehe 😉 Trzymajcie się

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    a czy depilatorem wyrywaja się wszytskie wloski? czy sa potem gładkie nogi czy pozostaj tam jakies malutkie wloski

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " depilatoir"

Przewiń na górę