Dermatolo polecił EPIKREM na atopowe zapalenie skóry,znacie?

  • Autor
    Odp.
  • fasoles
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Dermatolog polecił EPIKREM na atopowe zapalenie skóry dla mojej córki. Zanim kupię chciałam dowiedzieć się czy ktoż może smarował się epikremem na atopową skórę, która swędzi często i piecze. Używałyżmy różnych kremów, póki co chyba oliwka nivea była najlepsza, ale proszę napiszcie jeżli znacie epikrem, będę bardzo wdzięczna za każdą odpowiedź i radę
    Dziękuję!!!

    monika8
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Mam syna który ma podobne problemy lekarze wymyżlali mu wszystie choroby, skórne, masci kremy przerobiłam wszystkie. Nic nie pomogło.Poleciła bym bardziej naturalne metody które mojemu synowi pomogły. Kup błoto z morza martwego i naturalna mażc z lanoliny Alantan.Oprucz tego zbadaj dziecko u gastroeterologa bo może byc coż z przewodem pokarmowym.

    lidia82
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    widzę, że wszystkie mamy podobne problemy… najpier przechodzimy przez kilka-kilkanażcie kremów szukając tego który bedzie działał. U mnie podobnie, sucha skóra… czasami az mnie swędzi no i ten łuszczący się naskórek… najpier myżlałam że trzeba intensywniej nawilżać ale to nie pomagało… od stycznia uzywam epikremu i wygląda na to że jest lepiej :). A co do alantoiny, sprawdziłam i jest też w epikremie więc może dlatego mi pomaga :). Oby do lata mam nadzieję, że słońce pomoże mojej skórze.

    fasoles
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    No i wypróbowałyżmy Epikrem i mogę powiedzieć, że jest naprawdę dobry i skuteczny. Dla mojej córki jest super na atopową skórkę, także spokojnie polecam mamom i ich pociechom:-)
    Wesołych świąt!

    E-salem_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Czasem tak jest, że musimy przebrnąc przez szereg kosmetyków zanim znajdziemy ten jedyny;))
    Te od dermatologa lub po prostu lecznicze zazwyczaj działają. Takie ze zwykłych drogerii nie zawsze.

    fasoles
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    to prawda, przetestowałyżmy chyba 3/4 kosmetyków z apteki i nie tylko i epikrem jest wg mnie najodpowiedniejszy, jestem zadowolona z efektów

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Dermatolo polecił EPIKREM na atopowe zapalenie skóry,znacie?"

Przewiń na górę