• Autor
    Odp.
  • dark-princess
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Czy któraż z Was stosowała mże tą dietę? Przynosi efekty? Jak długo mozna ją bezpiecznie stosować?

    nohemi306
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 108
    • Zapaleniec

    Ja tej diety nie stosowałam, ale natknełam się na kilka wątków i opini. Ludzie, którzy ją stosowali twierdzą, że jest to naskuteczniejsza z diet. Jak długo ją stosować??? hmmm… nie mam pojęcia ale myżlę, że miesiąc to max. Potem aby nie uzyskać efektu jojo dodawaj stopniowo kalorie do swoich posiłków.

    staniszko
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Stosowałam dietę, ale 1200kcal – tysiąc to wg mnie trochę za mało. Zaznaczam – według mnie, bo to pewnie zależy od masy ciała i organizmu.

    Dla mnie najlepszą dietą jest jednak porządny wysiłek fizyczny, wystarczą dwa tygodnie w górach połączone z regularnymi ale drobnymi! posiłkami i waga spada… 😉

    Monisia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    ja ja stosowałam:) nie jest łatwo jak jest sie takim łasuchem jak ja 😛 ale dałam rade:)ładnie schudłam 57 na 49 kg ale po paru miesiacach waga sama sie urtegulowała na prawidłową ijest wszystko ok:) tylko nie można popadać w paranoje tylko regularnie jesc w małych porcjach:) podkreżlę że jestem osoba która mało sie rusza wiec nie bylo mi potrzeba wiele kalorii

    szyszq
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 91
    • Stały bywalec

    A ja jestem w trakcie. Tzn wczoraj zaczęłam tak na serio, bo wczeżniej to tak niby stosowałam, ale nie zawsze. Tu grill, tam lody- prawa lata ;). To już trwa ponad miesiąc, ale teraz zaczynam ponownie i tak jak trzeba. Będę ją stosować przez 10 dni, bo potem wyjezdzam na tydzien wakacji, i raczej nie bede miala mozliwosci liczyc kalorii. Ale bede uwazac na to co jem.

    Problem w tym, że nie mam wagi w domu. Jedynym moim wyznacznikiem są spodnie. Czuję, że już schudłam, nawet po miesiącu oszukiwania diety 1000kcal ;). Ale tak naprawde waga mnie nie interesuje, tylko tłuszczyk na brzuchu.

    A ten jak był tak jest nadal, w niezmienionej formie. Wiem, że do tego potrzebne są ćwiczenia, ale teraz nie mam na to czasu. Dlatego ratuję się dietą. Zobaczymy co z tego wyniknie 🙂

    k00ra
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    stosuję dietę 1000kcal już miesiąc i schudłam 5kg.
    polecam! 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Dieta 1000 kcal"

Przewiń na górę