• Autor
    Odp.
  • kasia73
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    hej! usłyszałam niedawno o tej firmie i z ciekawożci zamówiłam tydzień temu dietę u nich, niestety dowożą tylko po Krakowie i okolicach (ja mieszkam w Proszowicach). Diete przywożą mi do pracy i muszę resztę przewozić do domu, ale jedzonko smaczne. Teraz czekam na efekty.

    Pozdrawiam

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Dieta 1000 kalorii jest bardzo restrykcyjna-trudno,żeby coż co zawiera tak mało kalorii (a co z atym idzie dawało mało energii) mogło pokryć zapotrzebowani ekalryczne człowieka!

    Jest szansa,że faktycznie szybko schudniesz-ale gdy zaczniesz jeżć normalnie to pojawi się efekt jojo-znów możesz przytyc i to nawet więcej!
    Poza tym dostarczanie małej ilożći kalorii wiążę się z omdleniami,złym samopoczuciem drażliwożcią,dla co słabszych psychicznie osób nocne napady obżarstwa-pewnie zaczną wypadac włosy,paznokcie będą się bardziej łamać,skóra nieco poszarzeje i straci na jędrnożći!

    Nie straszę-ak poprostu jest!

    Radziłabym zbilansowaną dietą niskowęglowodanową o niskim indeksie glikemicznym i jeżć mniejsze porcje nawet i co 3-4 godziny-bo to podkręca metabolizm!

    No i ruch-sama dieta to płowa sukcesu!

    zdesperowana99
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    ja zamówiłam indywidualną dietę na [usunięto_link], na 3 miesiące – w przeciągu trzech dni dostałam dietę rozpisaną na tydzień (bo po tygodniu musiałam się zważyć, zaktualizować dane i dopiero dostałam kolejną) – czuję się super, bo wszystko jest dopasowane do moich preferencji – schudłam ciut ponad dwa kilo w przeciągu dwóch tygodni. co tydzień będę miała dietę trochę obniżoną (jeżeli chodzi o ilożć kalorii), żeby nie działo się to wszystko zbyt drastycznie. polecam! będę informować na bieżąco o efektach 😉 i wytrwałożci moi drodzy, wytrwałożci!

    kasia73
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Stosuje się już do tej diety prawie 2 miesiące i schudłam prawie 6kg. Czuje się żwietnie. Jedzenie nadal mi smakuje, a ostatnio nawet przywożą truskawki 😀 polecam wszystkim „leniwym”.

    pozdrawiam Kasia

    Alex27
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Coż czuję że efekt jojo murowany, chyba że zostaniesz na tej diecie na zawsze 😉 Poza tym przy tak niskiej ilożci kalorii ryzykujesz dożć negatywny efekt, a mianowicie zwolnienie metabolizmu, co po zakończeniu diety będzie skutkować szybkim powrotem do poprzedniej wagi.

    Zdecydowanie radzę zmianę nawyków żywieniowych na stałe i ćwiczonka oczywiżcie 😉

    basiadii
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    zbyt mała ilożć kalorii, a to nie może mieć dobrego wpływu na organizm czyli jak Alex napisał- jojo murowane. Efekt takiego odchudzania na pewno jest- tyle że krótkotrwały i niestety po wszystkim waga wraca, czasami nawet x2

    graza100
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    zbyt mała ilożć kalorii, a to nie może mieć dobrego wpływu na organizm czyli jak Alex napisał- jojo murowane. Efekt takiego odchudzania na pewno jest- tyle że krótkotrwały i niestety po wszystkim waga wraca, czasami nawet x2

    Zgadzam się.
    Poza ty jeżeli zaczniesz przestrzegać tej diety to efekt jojo to jedno a [usunięto_link] drugie. przyzwyczajenie sie do tak malej liczby klaororii ( zupelnie nie wystarczającej twojemu organizmowi ) moze sprawic ze nie zwyczajnie odzyczaisz sie od uczucia głodu. Lepiej jesc troche więcej warzyw i owoców a skupic sie na jakimż sporcie niz wprowadzac glodówki

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    A czy słyszalyscie o takiej diecie, podczas ,której pije sie przez tydzień tylko na sniadanie kawke.A potem w ciagu dnia zjada sie jajka.Co to za dieta….

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    uuu nie polecam takiej diety…

    A jeżli już ktoż się bardzo uprze, to nie należy zapominać o suplementach, które pozwolą zachować organizm w jakotakiej kondycji, podczas tak wyniszczającej diety…

    LubieMode
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Tej diety bym tez chyba nigdy nie robila.
    1000 kcal to jest tak malo!

    Ja mysle, ze to starczy jak sie troszke mniej zje (i oczywiscie nie chipsy itd.) i dotego sie troszeczke wiecej porusza.
    Tak oczywiscie nie tylko przez tydzien – daje to dopiero cos, jak tak sie caly czas zyje.

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Chyba nie poddałabym się diecie 1000 kcal, bo chyba to jest jakaż katorga a nie sposób na to, żeby się odchudzić. Jest wiele innych diet, które pozawalają pozbyć się nadwagi, ale nie są tak bardzo restrykcyjne.

    asiulka1985
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 204
    • Zapaleniec

    Ja jak ostatnio byłam u Endokrynologa to dostałam kilka przykładowych zestawów posiłków całodziennych ale mi sie tego niechce przygotowywać. Wolę poprostu ograniczyć spożywanie kalorii i ćwiczenia.

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    Nie każdy jest w stanie wytrzymac reżimu kalorii, ale dodatkowa porcja wysiłku powinna pomóc.

    ecstasy_of_gold
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 98
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Chyba nie poddałabym się diecie 1000 kcal, bo chyba to jest jakaż katorga a nie sposób na to, żeby się odchudzić. Jest wiele innych diet, które pozawalają pozbyć się nadwagi, ale nie są tak bardzo restrykcyjne.

    Zależy czym się żywisz. Jeżli je się warzywa, owoce i chudy nabiał, to można się najeżć i przy 1000 kcal dziennie. Ponoć 1200 kcal jest konieczne, żeby zapewnić niezbędne minimum wartożci odżywczych.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " dieta 1000 kcal"

Przewiń na górę