• Autor
    Odp.
  • Feministka000
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Nasz wspaniały żywienio-znawco…. powiedz co myslisz o diecie kopenhadzkiej?? ale nie pisz mu ze jest nie drowa ble ble ble… szczegoly poprosze..(jezeli mozna oczywiscie) Buźka:))

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    Gdzież już pisaliżmy na temat diety. 😉

    majeczka
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    Ta dieta to juz wogole jest kosmiczna :/ nawet gumy do zucia nie mozna bo to zepsuje efekt ;P

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    Ja stosowałam i nie opłaca się do dzisiejszego mam wstręt do jajek pomidorów i wołowiny po tygodniu wraca się do starej wagi no chyba że głodzisz się dalej. Fakt chciałam skończyć calą diete ale organizm odmówił posłuszeństwa… ale co tam nie będę tu wiele gadać najlepiej samemu spróbować chiciaż nie widzę sensu…

    Feministka000
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    🙂 yhym a ile starcilas jezeli mozna wiedziec??

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    stosowalam 10 dni bo dalej nie moglam wstalam rano ze strasznymi mdlosciami i strasznie slaba a stracilam 4 kg ale za to wrocilo mi 8 wiec podziekuje ne warto naprawde

    kinzia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    na dietach niedoborowych raczej nie da sie schudnac i utrzymac wagi . po prostu tak skonstruowany mamy organizm i juz – tego sie nie przeskoczy. osoby ktore chcialyby pogadac na ten temat spokojnie zapraszam na gg 5334257

    masazysta
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    dieta trwa kopenhaska trw krótko i daje natychmiastowy efekt. Idealna dla niecierpliwych. Po zakończeniu diety możemy zacząć jeżć normalnie, bez ryzyka ponownego przyrostu wagi. Powinna przestać przychodzić ochota na słodycze i inne tuczące przekąski.
    Wady: dieta mało zbilansowana i nie dostarcza wszelkich niezbędnych składników. Dieta trudna do wytrwania. Nie można odstąpić od diety nawej jeden dzień. [usunięto_link]

    Nadiia21
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 86
    • Stały bywalec

    tz stoswałam ta diete…i hmmm tak jak —> kolezanka wyzej nie wytrwalam do konca ze zwyklego wycienczenia…organizm jest naprawde slaby no ale tez nie bez kozery pisza iz te diete mozna stosowac tylko raz w roku:)

    ehh kobietki jak Wam powiem…ile my sie musimy namęczyc heh

    RedTea
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    o matko az mnie ciarki przeszly :/ byłąm na tej diecie i nie polecam …

    marina
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    stosowalam nie polecam – waga szybko wraca po tej diecie

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    szczerze mówiąc wytrwałam… ale się okazało, że nie przyniosło mi to większych efektów… bo wyszło na to, że ja mam dożć podobny sposób odżywiania się – bardziej zbilansowany może, ale też potrafię jeżć takie wynalazki… no i dużo piję – a ta dieta opiera się na tym, że ma sporo z ciebie wypłukać… więc nie polecam 🙂 więcej mi dało chodzenie na siłkę raz w tygodniu niż ta dieta…

    zuza_130
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 219
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    stosowalam nie polecam – waga szybko wraca po tej diecie

    u mnie też był efekt jojo

    Twoja_Figura
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Ja niestety też nie znam osoby, która po tej diecie utrzymałaby wagę. Zresztą na prawde lepiej zrobi dla figury 5 posiłków- odpowiednio skomponowanych, spożywanych w równych odstępach czasu co 2,5 – 3 godziny.

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    KOlezanka byla na tej diecie chyba 13 dni. Zlecialo jej 6kg i zrobila sie przy okazji blada jak trup. Wszystko od razu wrocilo. To bez sensu glodowac sie przez tyle czasu, potem wraca si edo starych nawykow i efekt jojo gwarantowany

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " dieta kopenhadzka"

Przewiń na górę