• Autor
    Odp.
  • themarpis
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Miałam wrażenie, że całe życie się odchudzalam i ciagle jestem na diecie.Doszłam do wniosku, że czas coż z tym zrobić.Probowałam wszystkiego:Diety Cambridge – dobra dla tych z silną wolą tylko co potem? Tabletki Xenical, Adipex itp, herbatki ziołowe. Abgymnic, aż w końcu zrobiłam liposukcję i też nie byłam zadowolona, ponieważ pozbyłam się bryczesow i ud wewnętrznych, ale z tyłu i z przodu i tak zostały grube a po operacji mam pełno nierównożci.Tak więc metodą prób i błędów doszłam do optymalnego działania dla mnie tj 2 razy w tygodniu ćwiczenia na fitness ( chodzę na g.21 wracam do domu padam na twarz i nie otwieram lodówki), dieta 1200 kcal,a dla podtrzymania efektu mezoterapia bezigłowa na cellulit ( teraz bbędę robić profilaktycznie , bo już się pozbyłam cellulitu i rozstępów).A co najważniejsze pogodziłam się z faktem, że tak już będzie DO KOŃCA ŻYCIA i teraz stało się to łatwiejsze i przyjemniejsze. A jak zaszaleje na imprezie to na drugi dzień pokutuje i nic nie jem.

    obcas
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ja też staram się schudnąć mało jem (spowodu braku czasu – studia itp) i ćwicze dwa razy w tygodniu na aeobiku cztery razy w tygodniu na basenie. Problem w tym że kiedy przychodzi jakież długi weekend tudzież wolne, siadam i jem i wtedy moje wysiłki idą na marne. Chyba musze bardziej wziążć się w garżć. Zastanawiam sie tylko jak pozbylaż sie rozstępów? i co to jest mezoterapia bezigłowa? 😀 bo mi skóra pęka strasznie, masuje się po kąpieli smaruje balsamami ale mam wrażenie że to nie pomaga i robią się dalej :/ (a wiem że nie da sie usunać już powstalych rozstepow :/
    takze jesli macie jakąż dobrą rade to z chęcią poczytam 🙂

    pozdrawiam 😀

    Angela123
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 71
    • Stały bywalec

    ja stosuje diete nie łączenia i w sumie jem ile chcę ale z zachowaniem zasady o nie łączeniu weglowodanów i bialka , jem kilka razy dziennie jesli mam ochote i naet na słoycze sobie pozwalam…. cukierki elsy to jest to co tygryski lubią najbardziej…. tylko mało oczywiscie ich jem, bo wiadomo…

    Girl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    No włażnie! Przez całe życie się odchudzamy… nawet kiedy weźmiemy się za to porządnie to żeby utrzymać wagę musimy się pilnować. NO najlepiej uprawiać jakiż sport i porządnie się w niego zaangazować 😉

    asiunia23
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    ja też przez całe życie na diecie

    asiunia23
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    ale najlepszą dietą jest zdrowe odżywianie

    asiunia23
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    dużo warzyw i zero tłuszczów

    asiunia23
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    i żadnych foodów, coli a słodycze z umiarem raz na jakiż czas

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    dużo warzyw i zero tłuszczów

    Zanim dasz takie rady przemyżl to 😉

    @teddy_bear wrote:

    A przez źle dobraną dietę można sobie tylko więcej szkody niż pożytku.
    bardzo mnie zainteresowało to, że w warszawskiej klinice Vimed diety dobierane są indywidualnie do fenotypu każdego człowieka więc dzięki temu można mieć pewnożć, że dieta nie tylko będzie skuteczna, ale też bezpieczna dla nas.

    Jak chcesz dobrać dietę musisz obliczyć zapotrzebowanie kaloryczne oraz stopień aktywnożci fizycznej ,rozłożyć to na potrzebne składniki odżywcze i Vimed nie jest tu potrzebne ,ktoż pużcił spam i teraz inni potarzają 😉
    Dziwisz się ,że nie działają skoro są z magazynów dla kobiet 🙂

    znaczek
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    No wiesz, nie każdy potrafi obliczyć sobie te wszystkie wartożci i w takich przypadkach potrzebne są włażnie specjalistyczne konsultacje. Na pewno bezpieczniej iżć w takie miejsce, uzyskać fachową poradę, dowiedzieć się od osób, które się na tym znają jak postępować, a nie eksperymentować na sobie. Rozumiem, że nie każdy tak postępuje, ale ci, którzy nie znają się na rzeczy muszą sobie jakoż radzić.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Chcesz to udzielę Ci fachowej rady i całkiem za darmo 😉

    Zapotrzebowanie kaloryczne:
    665,1 + 9,567 x masa + 1,85 x Wzrost – 4,68 x wiek = ?

    Współczynnik aktywnożci:

    Wynik pierwszy mnożysz przez drugi i masz kcal potrzebne obcinasz 15% i chudniesz bezpiecznie.

    anetiss
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ja również polecam moje zupełnie darmowe porady na inspirującym i pozytywnym blogu który sama zrobiłam:) [usunięto_link]

    anetiss
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    A Kowal dla dobra wszystkich forumowiczów zdradził sekrety dietetyków:) włażnie tak się liczy zapotrzebowanie energetyczne i ustala wg niego diety:)
    pozdrawiam!
    [usunięto_link]

    kopczyk80
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    tutaj znajdziecie profesjonalistów którzy pomoga wam w odchudzaniu, dopasuja odpowiednia diete i cwiczenia, polecam!!:-)
    [usunięto_link]

    BlueLive
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Witam!
    ja 3 razy schudłam w zwiazku z ciązami po 12-14kg
    stawiam na cwiczenia i zdrowa diete
    zaczynam juz ostateczny cel -10
    bedzie cięzko ale spróbuję
    nigdy nie miałam jojo
    choc przyznam ze musze się czasem pilnowac 😉
    powodzenia dla wszyatkich odchudzających się!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " DIETA – to proste!"

Przewiń na górę