Dla faceta – voucher na przejazd po torze wyżcigowym?

  • Autor
    Odp.
  • KaskaMK
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Zastanawiam się czy dobrym pomysłem są prezenty niematerialne dla facetów, np. przejażdżką 😀 po torze wyżcigowym porsche czy samochodem z formuły 3. Macie w tej kwestii dożwiadczenie, a może ktoż już Was spróbował usług devil-cars? 🙄

    Olusia
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 385
    • Pasjonat

    hej!
    Nie mam dożwiadczenia w tym, ale w tym roku wpadłam też na taki sam pomysł jak Ty żeby mężowi wykupić taką przejażdżkę np. na urodziny. Myżlałam o gokartach 🙂

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    Mój TŻ był na takiej 'atrakcji’ ale żrednio to wyszło – raz że krótko, to jeszcze kierowca wcale nie miał zachwycających umiejętnożci. Wyszła nuda.

    tabletka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 212
    • Zapaleniec

    Lepszym pomysłem jest wykupienie gokardów na okreżlony czas. Przynajmniej sam jedzie.

    monicca
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    pewnie, że takie „niematerialne” prezenty są super pomysłem . Można znaleźć coż rewelacyjnego, tylko wszystko oczywiscie zalezy od tego czym sie facet interesuje i czy czegos nie bedzie sie bac 🙂 A co powiecie np. na voucher na skok spadochronowy w tandemie? 🙂

    monicca
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    no i włażnie o to chodzi 🙂 Najważniejsze ze wam sie podobało 🙂 a i prezent zapewne niezapomniany

    marta_29
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Ja spełniam marzenia mojego ukochanego w nieco bardziej przyziemny sposób 😉 na prawdziwe Audi nie mam póki co kasy.

    Jania
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Vouchery są żwietnym pomysłem na prezent, ale stawiałabym raczej na gokarty niż na przejażdżkę po torze wyżcigowym. No chyba, że Twój mąż o czymż takim marzy, ale wtedy radziłabym poszukać firmy, która oferuje w ramach swoich usług oferuje wynajem toru wyżcigowego na okreżlony czas.

    Loloshop_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    A wg mnie włażnie przejażdżka na torze wyżcigowym to bardzo fajna sprawa,szczególnie jeżeli w grę wchodzi prezent dla mężczyzny,warto o tym pamiętać. Gokarty nie są dla każdego,np mojemu facetowi by się to nie spodobało.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Dla faceta – voucher na przejazd po torze wyżcigowym?"

Przewiń na górę