Dla kogo chcemy być atrakcyjne?

  • Autor
    Odp.
  • LaPalma
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Diety, godziny przed lustrem, ciężkie pieniądze wydane na fryzjerów, zabiegi kosmetyczne… Ale też wszelkiego rodzaju kursy, obeznanie w kulturze, dobry nastrój…

    Dla kogo się o to staramy?

    Chciałabym, żebyżcie odpowiedziały na pytanie w ankiecie i wypowiedziały sięw tej kwestii 🙂 Np. czy wolałybyżcie by było inaczej- by do tego, aby być atrakcyjną motywował Was ktoż inny?
    Czy kobieta może starać sie być piękną tylko dla siebie? Czy może samodzielnie iżć przez życie będąc szczężliwą? Czując się atrakcyjną? Czy też potrzebne jest do tego zawsze pożwiadczenie w postaci partnera/adoratorów etc.?

    Czekam na Wasze odpowiedzi i spostrzeżenia 🙂

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    Hmm.. zaznaczylam odp, ze dla ludzi, ale gdybym tylko mogla to zaznaczylabym rowiez dla siebie samej i dla Niego! Bo tak jest!

    LaPalma
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Onione a nie zdarzają Ci się np. dni, kiedy jesteż długo sama, siedziesz w domu i wtedy zdarza Ci sięzaniedbać kilku rzeczy bez których normalnie nie wyszłabyż z domu? 🙂

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    ja zwykle chciałabym sie podobac Jemu na pierwszym miejscu potem dla Siebie bardzo dobrze sie czuje we własnej skórze kiedy sie umaluje ułoże włosy błóyszczyk na usta wtedy czuje sie swietnie w swojej skorze nawet jak gdzież sama wychodze bez Niuego:)

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Chciala bym byc atrakcyjna;
    1)dla mojego Miska
    2)dla siebie
    3)dla reszty swiata

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    ..dla siebie samej…
    jak ja będę czuć sie atrakcyjnie to inni tez to zauważą 🙂

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    Onione
    włażnie ten użmiech.. skąd ja to znam 🙂

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Hmmm… należę do osób,które bardzo dobrze czują się we własnej skórze.I wszystkie zabiegi,jakie wykonuję wokół siebie robię tylko i wyłącznie dla własnego,lepszego samopoczucia.Poza tym czasem dobrze jest pofolgowac swej próżnożci… 🙂 No i od razu humor sie poprawia kiedy jakis przystojny pan aż głowę odwróci na nasz widok… 😉 Nikt nie zmusiłby mnie do diety,zmiany koloru włosów,czy niedaj Boże stylu,jeżli ja sama nie chciałabym tego.Nie potrzebuję stroic się dla kogoż,robię to dla siebie i jest mi z tym totalnie zajebiżcie 😀

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    oczywiżcie ze dla siebie samej

    Blandzia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Chciałabym być atrakcyjna dla niego, ale i dla siebie. Chcę, by widział, wiedział, że jestem atrakcyjna, ale chcę też taka się czuć!:)

    A pierwszy krok do atrakcyjnożci: poznać swoje wady i zalezty i je polubić. Polubić samą siebie.

    malgosia23
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    zdecydowanie przede wszystkim dla samej siebie!!! bo to dziala jak lawina. skoro dla siebie jestem atrakcyjna i czuje sie dobrze, to dla niego tez, to mniie wzmacnia, wiec dla ludzi rowniez 😀 😀 😀

    adis
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    Dokładnie tak Małgosiu! Zgadzam się w 100%.
    Wiadomo, że chcę być atrakcyjna dla Niego. Ale wiem, że najbardziej pociągająca jestem kiedy czuję sie dobrze z samą sobą 🙂 To jest chyba taki rodzaj blasku, ktorego nie może dać mi nic innego 🙂

    A apropo zaniedbywania się… uwielbiam dni, kiedy wiem, ze nie muszę ruszać się z domu dalej niż do najbliższego sklepu. Wtedy ubieram dresy albo szlafrok, włosy zaczesuję gładko w kitkę i w nosie mam to, jak wyglądam. Zamiast soczewek zakładam okulary (co na codzień zdarza mi się bardzo sporadycznie) i wtedy też czuję się cudownie. Tym bardziej, że praca i życie jakie prowadzę zmusza mnie zazwyczaj do bycia elegancką. Taki oddech też jest wskazany 🙂

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    ja tak sa mo jak moja poprzedniczka jak jestem w domku i nie przyjm,uje żadnych gożci to ubieram jakies wygodne ciuszki nie maluje sie daje odpoczac cerze zbieram w łosy w kucyk ale zawsze chodze w rozpuszczonych 🙂 ale powiems zczeze ze nie powiem ze czuje sie w tym dobrze :PP na drugi dzien mam ohcote zrobic asię na bustow zeby moc sobie ze spookojem spojrzec w twarz:PP

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Dla kogo chcemy być atrakcyjne?"

Przewiń na górę