• Autor
    Odp.
  • baby22
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 319
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Wiecie mnie tam nie ruszają takie teksty jak parvati pisze.
    Ona po prostu myżli,że jest idealna i jest oczkiem w głowie facetów itd.
    I zauważa i innych wady.Np. u mnie 13 letniej dziewczyny i mnie krytykuje.Nie jest zbyt miła.Rozumiem powiedzieć coż w inny sposób,
    ale nie w taki! Ja tam już polubiłam mój brzuszek.Ona mnie nie zniechęci.
    A nawet gdyby ludzie mają inne swoje zalety.Np. ja mam dla parvati
    brzydki brzuch,ale bardzo mi się podobają moje oczy,włosy i wszyscy mi zazdroszczą moich białych zębów.Wszyscy mają coż w sobie pięknego napewno.Np.Zielonooka ma żliczne nogi,baby22 ma ładne dłonie itd.
    Nie mówie,że tak jest,ale napewno jesteżcie ładne i mądre…I nie macie się czym przejmować a taka parvati widzi tylko siebie chyba,że pisze takie nie miłe komentarzę :/ Pozdrawiam Was serdecznie!!! Jeżli chcecie odpowiadajcie czy mam rację!!! :*:*:*

    masz racje, od razu na mysl przyszła mi DODA 😡 i całowanie swojego zdjęcia na dzień dobry. Musze Ci przyznać ze jak na 13 lat to jesteż bardzo inteligentna osóbką 🙂

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Wiecie mnie tam nie ruszają takie teksty jak parvati pisze.
    Ona po prostu myżli,że jest idealna i jest oczkiem w głowie facetów itd.
    I zauważa i innych wady.Np. u mnie 13 letniej dziewczyny i mnie krytykuje.Nie jest zbyt miła.Rozumiem powiedzieć coż w inny sposób,
    ale nie w taki! Ja tam już polubiłam mój brzuszek.Ona mnie nie zniechęci.
    A nawet gdyby ludzie mają inne swoje zalety.Np. ja mam dla parvati
    brzydki brzuch,ale bardzo mi się podobają moje oczy,włosy i wszyscy mi zazdroszczą moich białych zębów.Wszyscy mają coż w sobie pięknego napewno.Np.Zielonooka ma żliczne nogi,baby22 ma ładne dłonie itd.
    Nie mówie,że tak jest,ale napewno jesteżcie ładne i mądre…I nie macie się czym przejmować a taka parvati widzi tylko siebie chyba,że pisze takie nie miłe komentarzę :/ Pozdrawiam Was serdecznie!!! Jeżli chcecie odpowiadajcie czy mam rację!!! :*:*:*

    jesli jetes polu ze swojego brzucha zadowolona, to po co pytasz o rady i robisz z ludzi kretynow?

    ja ci rady udzielilam. i to sensownej.

    ty…wolisz, zeby ci pisano, ze twoj brzuch jest ok. trzeba bylo napisac, ze o to wlasnie ci chodzi w pierwszym poscie. uniknelibysmy nieporozumien.

    jesli chodzi o to, ze jestem idealem…nie jestem. ale lubie siebie nie potrzebuje zamieszczac swoich fotek w necie, zeby ludzi zapewniali mnie, ze wszystko ze mna ok. a moja samoocena jest niezalezna od tego, jak postrzegaja mnie faceci.

    Pola13
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    POST ZOSTAŁ SKASOWANY!

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    To kwestia tego, że nią ma po co mieć kompleksów bez żadnej ku temu podstawy. Sama ze swoich kiedyż musiałam się wyleczyć i teraz bardzo siebie lubię.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    po co „leczyc sie” z kompleksow wmawiajac sobie, ze wszystko jest pieknie skoro mozna wziac sie za siebie i naprawde dobrze wygladac?

    baby22
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 319
    • Pasjonat

    zalezy kto jak rozumie to pojecie bo dla niektórych dobrze wyglądać to znaczy być wieszakiem a dla innych ani za grubym ani za chudym

    battaa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    gdzie tutaj jest duży brzuch?? ludzie… jak ja bym miała taki brzuch to bym z radożci skakała… Ale faktycznie… ręce to masz nieźle kożciste… wszystko jest w porządku, uwierz mi! 🙂

    Pola13
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    POST ZOSTAŁ SKASOWANY!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Dlaczego brzuch?? :(("

Przewiń na górę