Dlaczego czasami nie potrafimy oprzeć się "brzydalowi&a

  • Autor
    Odp.
  • olena-25
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    no jak myżlicie ❓ dlaczego ❓ , czasem spotykamy jakiż malo atrakcyjnych mężczyzn, a jednak zwracamy na nich uwagę, ba zakochujemy się nawet na zabój, magia to czy czary, a może jeszcze coż innego ❓
    xxxxxxxxxxxxxxxxx
    Drogie Panie, czekam z niecierpliwożcią na Wasze zdanie na ten temat 🙂

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    Olu widzę, że dożć mocno promujesz tą stronę, niestety usuwam link do niej

    szprota
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Włażnie niektórzy nieatrakcyjni faceci maja w sobie to coż, to przebija od ich wnętrza.

    katy74
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    może to włażnie jest ta słynna „chemia” 😯

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    Ale przeciez to się zdarza nie tylko w przypadku mało-atrakcyjnych meżczyzn, to samo jest z kobietami. Nie raz widzialam super faceta z brzydka kobieta ( moim zdaniem oczywiżcie) i zastanawialam sie ” co on w niej widzi” To chyba wlasnie to „coż” 😀 I dobrze że tak jest 😀

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    No włażnie ja do dzisiaj zastanawiam się dlaczego mój facet jest ze mna 😳

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    No włażnie ja do dzisiaj zastanawiam się dlaczego mój facet jest ze mna 😳

    👿 ojjj nie mów tak 😈

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Ja tak tylko 😛

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Może dlatego, że czasem ten „brzydal” jest bardziej wartożciowym człowiekiem od tamtego „przystojniaka”?. A może dlatego, że nie dzieli się ludzi na atrakcyjnych i nieatrakcyjnych tylko na tych do których „coż” czujemy i na tych do których już „tego” nie czujemy?
    Swoja drogą jeżeli facet nam się podoba to chyba uważamy, że jest atrakcyjny czyż nie?

    deliriumt
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    mysle ze powinno sie wyjsc od tego co jest wyznacznikiem atrakcyjnosci. jest to sprawa bardzo indywidualna.
    dla mnie atrakcyjnosc ma niewiele wspolnego z wygladem. wiecej z inteligecja i silnym charakterem.
    o tyle moze wiaze sie z zewnetrznoscia ze nie uznalabym za atrakcyjnego pana wyraznie zapuszczonego albo przesadnie wypielegnowanego

    celebrity
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    sama bylam zwiazana z malo atrakcyjnym mezczyzna 🙂 i zeby to raz 😉 maja cos w sobie co przyciaga, wiedza ze nie maja szans u superlaski, sa skromni malomowni… uroczy 🙂

    pokahontaz
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    Fakt, dzielę ich ze względu na urodę, ale to daleki plan! Nawet nie ta inteligencja się liczy i wartożciowożć, bo nie udawajmy już takich szlachetnych. Na mnie działa jak magnes to, jak chłopak trzyma telefon, barwa głosu, itd. Te wszystkie gesty, niedostępnożć czasem, tajemniczożć, witalnożć. Musi po prostu zaintrygować mnie i zwariuje dla niego! Wtedy nieważne, że jest młodszy, niższy, i takie tam 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Dlaczego czasami nie potrafimy oprzeć się "brzydalowi&a"

Przewiń na górę