Dlaczego faceci boją się slubu?

  • Autor
    Odp.
  • asiulka1985
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 204
    • Zapaleniec

    Np mój facet. Jesteżmy razem od ponad 6 lat, mieszkamy razem od ponad 2 lat. Jest nam razem dobrze, dogadujemy się, Kochamy się. Jesteżmy stabilni finansowo. Mimo to on niechce słyszeć o żlubie, mówi, że żlub i tak niczego nie zmieni. Ja to jednak widzę inaczej, wydaje mi się, że po żlubie nasz związek będzie bardziej trwały, stabilniejszy. Znam wiele par, które są w podobnej sytuacji. Czy faceci przestali wierzyć w instytucję małżeństwa?

    tiankam
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    Ktoż mi kiedyż powiedział, że faceci lubią tak zwlekać i generalnie jest im po prostu dobrze z takim stanem rzeczy jak jest, wygodnie, mają to co chcieli i po co im więcej obowiązków i zobowiązań? ślub to tak naprawdę kolejne zobowiązanie, bez żlubu jakoż łatwiej sie odchodzi, ciągle czuje się tą perspektywę, że jakby coż, to…

    asiulka1985
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 204
    • Zapaleniec

    Też tak czuje, że jakby coż nie wyszło to łatwiej się będzie rozstać. Jak mu mówię o tym to odpowiada, że on wcale tego tak nie widzi, że to wcale nie o to chodzi tylko poprostu nie widzi potrzeby brania żlubu.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Dlaczego faceci boją się slubu?"

Przewiń na górę