Dlaczego nie czuję tej przyjemnożci.

  • Autor
    Odp.
  • Cytrynka19
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 6
    • Bywalec

    Witam 🙂 .
    Moim problemem jest to, że przy kochaniu się z moim partnerem, kiedy to ja dominuję i jestem na nim, nigdy nie dochodzę i nie czuję żadnej przyjemnożci. Najlepiej jest jak kalsycznie się kochamy, kiedy on jest na mnie, lub na pieska.
    Chciałabym odczuwać przyjemnożć kiedy to ja pracuje. Może jakaż inna pozycja by się przydała? Proszę doradźcie.

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    Też mam tak jak ty… Nie przejmuj się:) Niektórzy nie mają przyjemnożci w ogóle podczas stosunków, a jeszcze inni wcale nie są w stanie jej osiągnąć… Także to chyba nie koniec żwiata:)

    Cytrynka19
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 6
    • Bywalec

    Może rzeczywiżcie przesadzam 🙂 . Dziękuję 😛 .
    A jakie wg. Cb. najwygodniejsze są pozycje, kiedy to kobieta dominuje ? 🙂

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    To ,że jesteż na górze, nie znaczy ,że dominujesz 😈

    nadin69
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ja jeszcze nigdy nie miałam orgazmu niezależnie od pozycji

    _________________
    [usunięto_link]

    Cytrynka19
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 6
    • Bywalec

    Kowal2. Akurat u mnie tak. Jak jestem na górze, to zawsze ja pracuję.

    Cytrynka19
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 6
    • Bywalec

    nadin69. Ale żadnego, nawet łechtaczkowego ?

    Kolla1981
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Witam 🙂 .
    Moim problemem jest to, że przy kochaniu się z moim partnerem, kiedy to ja dominuję i jestem na nim, nigdy nie dochodzę i nie czuję żadnej przyjemnożci. Najlepiej jest jak kalsycznie się kochamy, kiedy on jest na mnie, lub na pieska.
    Chciałabym odczuwać przyjemnożć kiedy to ja pracuje. Może jakaż inna pozycja by się przydała? Proszę doradźcie.

    Czemu uważasz że to jest problem? Każda z nas odczuwa przyjemnożć przy innych pozycjach

    Ustalenie_Ojcostwa
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    Racja,to też indywidualna kwestia naszego organizmu i trzeba to po prostu wyczuć. Poza tym może akurat w Twoim przypadku ta penetracja jest płytka i stąd brak przyjemnożci.

    eRozkosz_pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 129
    • Zapaleniec

    A jaki to dokładnie żel? Bo bardzo fajnie,ze akurat on się sprawdził,to dowodzi tylko na skutecznożć naszego asortymentu:)

    cegula
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    możesz się spotkać z kimż innym

    Frywolnie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Jako urozmaicenie i odskocznia od codziennożci to jak najbardziej warto, takie erotyczne gry planszowe dostępne są w sex shopach,a w szczególnożci polecam poszukać w tych internetowych gdzie wybór mamy naprawdę szeroki przy zachowaniu rozsądnej ceny i pełnej dyskrecji w nadaniu przesyłki.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Dlaczego nie czuję tej przyjemnożci."

Przewiń na górę