dlaczego on się tak zachowuje??? POMOCY

  • Autor
    Odp.
  • agusia154
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    mam problemz moim przyszlym mezem. jestem mloda mam 21 lat ale jestem z moim mezczyzna od prawie 3 lat po zareczynach zdecydowalismy ze chcemy sie pobrac. wszystko juz mamy prawie zaplanowane zalatwiamy formalnosci mamy date na 1.09.2007 na poczatku nie bylam przekonana do tego slubu tak szybko ale minelo mi i zyje teraz tylko tym! ale mam wrazenie ze moj facet /jest 2 lata odemnie starszy/ przygasl troche. mowi czasami o tym slubie i wiem ze chce go. ale mam pewne obawy. swieta spedzilismy razem 2 dni bylismy obok siebie i bylo cudownie ale on dzis ponownie po swietach poszedl do pracy i jest dziwny. to znaczy nie boje sie ze mnie zdradza czy cos podobnego bo pracuje w firmie dzie sa sami mezczyzni 😆 ale jego zachowanie czasmi mnie boli. chodzi o to ze czasami miga sie od spotkania. kiedy mamy czas sie spotkac i mozliwosc zeby siedzial u mnie dluzej np. do 24 albo i dluzej gdy idzie na 14 na drugi dzien do pracy to czesto zmywa sie wczesnie np. przyjedzie po pracy o 22 i siedzi 15 minut bo ma i tak po drodze do domu. gdy idzie na ta 14 a gdy ja mam wolne nie przyjezdza rano zawsze jest jakis powod! ale to nie jest duzy problem.. wydaje mi sie ze jest juz troche znudzony.. moze mi sie wydaje a moze ma taki sposob bycia ale kiedys tak nie bylo.przyjezdza do mnie czesto i chwile zemna porozmawia i kladzie sie na lozko i zasypia. gdy jest np. po pracy przyjezdza i czepiasie mnie szuka powodow do klotni. wydaje mi sie ze ma mnie czasami dosc choc ja bardzo go kocham i chcialabym sie z nim widywac 24h/dobe zazwyczaj tak jest ze widujemy sie codziennie. zrobilabym dla niego wszystko tak bardzo go kocham ale on sprawia mi wiele przykrosci- np.jak cs zawini czesto musze mu to tlumaczyc sto razy i daje mu jasno do zrozumienia ze powinien przeprosic ale on zawsze uwaza ze nic zlego nie zrobil. ja przy tym sie naplacze jak male dziecko.a on na koncu moze przeprosi tak na odtrzepnego i udaje ze juz ok. jest marudny wiele rzeczy mu nie pasuje. nie wiem co o tym myslec. ja jestem bardzo wrazliwa osoba a on czesto to wykorzystuje i jest oschly bez uczuc choc wiem ze mnie kocha bo czesto zachowuje sie jak najkochanszy facet na tym swiecie. pomozcie~!!![/i][/b]

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    mineło troche od czasu kiedy napsałas te słowa, jestem nowym uzytkownikiem i wlasnie dzisiaj dopiero natrafiłamm na twa historię, ciekawi mnie czy sytuacja sie przez te czas choc troszku zmieniła? mam pewna teorie na to co sie dzieje u ciebie lecz nie chce sie wypowiadac bo nie wiem jak sytuacja sie ma na ta chwile?

    Judy
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 95
    • Zapaleniec

    radze ci poczekac ze slubem do momentu az wszystko sie wyjasni
    powiedz swojemu facetowi ze jesli macie byc razem to ZAWSZE musi byc dla ciebie dobry, nie tylko wtedy kiedy ma na to ochote
    nie chce psuc ci humoru moim pesymizmem ale moj facet tez strasznie sie zmienil po 4 latach ktore spedzilismy razem i ktore byly cudowne
    na poczatku robil mi drobne niespodzianki, przynosil kwiaty
    po 4 latach stwierdzil ze juz tego robic nie musi, bo jestesmy ze soba juz dlugo (doslownie to bylo jego wytlumaczenie)
    potem bylo juz tylko coraz gorzej az niedawno powiedzialam dosc i sie rozstalismy
    na pewno kochasz swojego faceta i nie chcesz sie rozstawac ale wierz mi trwanie w zwiazku w ktorym facet cie rani jest o wiele trudniejsze niz rozstanie
    ja od kiedy sie rozstalismy jestem zrelaksowana, usmiecham sie bez powodu, ciesze sie zyciem
    kiedy bylam z Piotrkiem caly czas musialam sie dostosowywac do jego humoru: Pio mial zly dzien w pracy wiec wyzywal swoje stresy na mnie, wszczynal klotnie o byle co, Pio mial ochote na impreze z kumplem wiec lezalam w lozku sama czekajac na niego do 4 w nocy i martwiac sie czy wszystko OK
    bylam bardzo samotna bedac w zwiazku

    nie chce ci mowic ze powinniscie sie rozstac, bo przeciez was nie znam i nie mam w ogole prawa sie wtracac ale czasami mam wrazenie ze kobiety bardziej cenia sobie milosc niz mezczyzni i sa gotowe do wielkich poswiecen, sa gotowe poswiecic swoje szczescie zeby tylko utrzymac przy sobie faceta
    nie zawsze facet jest tego wart

    gagat12
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 145
    • Zapaleniec

    przeczytaj,, S@motnożć w sieci”

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    z tego co piszesz do do onca nie jestes szczesliwa…
    tez mam rocznikowo 21 lat.. i jestem z facetem juz prawie 4 lata (15 lutego pyknie)
    i duzo przeszlam z nim nie jedno wiadro lez wylalam… ale on spedza ze mna kazda wolna chwile.. po pracy przed praca, pisze, dzwoni itp
    jak kiedys rozmawialismy o zareczynach bylam w niebowzieta.. ty mialas watpliwosci to dlaczego sie zgodzilas? przeiez to decyzja na cale zycie…
    nie wiem przemysl to jesli czujesz ze to nie ten moment… zastanow sie… 🙂 nie marnuj zycia byciem z kims na sile i byc jeszcze nie szczesliwa…
    powodzenia
    NAPISZ JAK TAMSYTUACJA OBECIE SIE MA?

    MidianOna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Ja na twoim miejscu bym jeszcze poczekala az sie wszystko wyjasni. z tym nie ma sie co spieszyc.. to decyzja na cale zycie…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " dlaczego on się tak zachowuje??? POMOCY"

Przewiń na górę