Dlaczego wszyscy boją się depilacji laserowej?!!

  • Autor
    Odp.
  • Anica
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Zawsze chciałam sobie usunąć włosy na łydkach, ale tak na stałe… Już mi się znudziło to wieczne golenie i woskowanie. Bałam się depilacji laserowej, ale namówiła mnie koleżanka. Ona robiła sobie zabiegi w Instytucie Kosmetyki Dr. Eris w W-wie. A ja szukałam czegoż tańszego i znalazłam nowy gabinet- Centrum Med-Estetica. Pani kosmetycznka wypytała mnie o wszystko a przede wszystkim pytała, czy się opalam w tej chwili i czy mam zamiar opalać się latem. Bo jeżli tak, to nie będzie mogła mi zrobić zabiegu:-( Ponieważ laterm raczej sie nie opalam mogłam zrobić pierwszy zabieg już wtedy. Teraz jestem już po 5 zabiegach (1 zabieg co 1,5 miesiąca) i kończę- włosy już nie odrastają!!!
    Okazało się, że zabieg wcale nie jest taki straszny ani bolesny. W porównaniu do wosku jest wręcz przyjemny. TO NIC STRASZNEGO – polecam wszystkim!!

    Mi
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 424
    • Pasjonat

    Centrum Med-Estetica powiadasz? 😉

    AniaainA
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    a mogłabyż zdradzić ile taka impreza kosztuje?

    laka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Ja mam kilka niefajnych włosków w okolicach pępka i zależy mi żeby to wyplewić. Jaka jest cena zabiegu? I czy robią coż takiego w ogóle?

    Naomi
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 170
    • Zapaleniec

    depilacja laserowa w cale az tak bardzo nie boli…
    wszystkie wlosy mozna usuwac-ale nie wszystkie sie da…. ❗

    ludzie odradzaja depilacje laserem, poniewaz jest droga w stosunku do innych metod
    – jeden raz skorzystanie z lasera – nie wystarczy -zwlaszcza jesli chodzi o ciemne, grube wloski !!!

    zeby pozbyc sie niechcianego owlosienia – seans trzeba powtarzac kilkakrotnie —- ❗

    veronica333
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    wszyscy się boją? naprawdę? ja nie… nie wiem tylko jaki jest koszt takiego zabiegu…

    ZuzkaZ
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 91
    • Stały bywalec

    pierwsze slysze ze ktos sie boi depilacji laserowej 😀

    Alexandraa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 356
    • Pasjonat

    Ja też pierwsze słyszę, żeby się ktoż bał depilacji laserowej. 🙂

    diddi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Zawsze chciałam sobie usunąć włosy na łydkach, ale tak na stałe… Już mi się znudziło to wieczne golenie i woskowanie. Bałam się depilacji laserowej, ale namówiła mnie koleżanka. Ona robiła sobie zabiegi w Instytucie Kosmetyki Dr. Eris w W-wie. A ja szukałam czegoż tańszego i znalazłam nowy gabinet- Centrum Med-Estetica. Pani kosmetycznka wypytała mnie o wszystko a przede wszystkim pytała, czy się opalam w tej chwili i czy mam zamiar opalać się latem. Bo jeżli tak, to nie będzie mogła mi zrobić zabiegu:-( Ponieważ laterm raczej sie nie opalam mogłam zrobić pierwszy zabieg już wtedy. Teraz jestem już po 5 zabiegach (1 zabieg co 1,5 miesiąca) i kończę- włosy już nie odrastają!!!
    Okazało się, że zabieg wcale nie jest taki straszny ani bolesny. W porównaniu do wosku jest wręcz przyjemny. TO NIC STRASZNEGO – polecam wszystkim!!

    potwierdzam! sama także na takich zabiegach bylam – owszem trzeba dbac o skrore i nie narzac jej na niekorzystne czynniki, ale efekt jest wspanialy! no i faktycznie .. ceny sa dosyc wysokie, ale nie wszedzie. Ja nie bylam w Warszawie, ale w Poznaniu w gabinecie kosmetycznym Mona Lisa – i bylo zdecydowanie taniej niz w SPA, a tak samo przyjemnie 🙂 takze Dziewczyny! nie bac sie tylko znalezc mily salon i cieszyc sie z bycia kobieta 🙂

    SklepKokosowy
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    Ja też nie słyszałam wczeżniej o tym aby ktoż bał sie depilacji laserowej. Może bardziej chodzi o to,że wczeżniej była to nowożć i nikt nie wiedział czego się o tym spodziewać. Teraz wiadomo,że jest to bardzo skuteczny sposób na pozbycie się włosków.

    Specjalista Aspazji
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 213
    • Zapaleniec

    Zasada działania lasera do depilacji polega na niszczeniu mieszka włosowego za pomocą żwiatła laserowego. Wiązka energii przenika w głąb skóry, jest pochłaniana przez melaninę (barwnik) i zamieniana na energie cieplną – dzięki temu jest niszczona macierz włosa.
    Każdy włos w ciągu swojego życia przechodzi tzw. 3 fazy wzrostu. Wiąże się to z wykonaniem minimum 3 zabiegów laserowych, w wyznaczonych odstępach czasowych. Czas trwania zabiegu laserowego usuwania owłosienia zależy od powierzchni depilowanej np. całe nogi ok. 1,2h.

    Admarkt_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 96
    • Stały bywalec

    Poniekąd ten strach wynika raz z ceny jaką musimy dać za zabieg,a dwa z niewiedzy co do skutecznożci bo wiele się o tym słyszy i chyba ale każda z nas ma przekonanie,że faktycznie taki zabieg depilacji laserowej jest w 100% skuteczny.

    Specjalista Aspazji
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 213
    • Zapaleniec

    A bać się nie ma czego 🙂

    Kasztan
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 225
    • Zapaleniec

    To ja szczerze zazdroszczę braku obaw, bo według mnie sa powody do niepokoju patrząc na to że przed depilacją w salonach ni robi się w ogóle testu i doboru lasera do rodzaju skóry co skutkuje łatwym poparzeniem. Ja wolę bezpiecznie i równie skutecznie zadowolić się metodą epilfree.

    Gohusia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 151
    • Zapaleniec

    Przy tej metodzie nie ma żadnych przeciwwskazań no i co jest dużym olusem wszystkie włoski są usuwane nawet te bardzo jasne.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Dlaczego wszyscy boją się depilacji laserowej?!!"

Przewiń na górę