• Autor
    Odp.
  • Malwina Pisarek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    Ja mam wlosy za lopatki, gdy nie mam ropuszczonych to zwiazuje poprostu w kucyk 🙂 Czasem robie warkocz, nie szaleje jakos specjalnie 🙂 Na wieksze wyjscia to juz zostawiam fryzjerowi wolna reke 🙂

    malika
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Ja tez nie szaleje, swoje włosy prostuję taką specjalną szczotką z podwójną jonizacją to szybciej mam wygładzone włosy tym babylissem niz zwykła prostownicą

    Jogoobelka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Jak mialalm krotkie wlosy to zawsze marzylam, ze dlugie bede miala proste i rozpuszczone, a teraz mam dlugie i bardzo, bardzo zadko rozpuczczam. Najczesciej mam kok w nieladzie lub warkocz na boku.

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Ja ogólnie chodzę w związanych w kok albo w warkoczu. Ale ostatnio zaszalałam i zrobiłam zabieg colorfulhair i mam niebieskie końcówki, więc chodzę w rozpuszczonych <3

    dilmah
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    No właśnie słyszałam o tej koloryzacji colorfulhair i nie ukrywam, że też marzą mi się takie pastelowe końcówki. powiedz tylko, czy to nie niszczy włosów?

    Monika
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Każda koloryzacja jakoś wływa na włosy ale przy tym colorfulhair stosuje się smartbond. To dziala jak odżywka taka dogłębnie regenerująca włosy. Calkiem przyjemny zabieg i warto swoim włosom taki zaserwować 🙂

    melaniee
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Może jakieś ciekawe warkocze? Poszukaj na yt 😉 Ja na codzień też trochę nudno bo albo prostuję alb kręcę taką prostownicą 2w1 z babyliss (najlepszy wydatek życia) i mam z głowy bo obydwie opcje wyglądają bardzo estetycznie ;p w sumie częściej prostuje bo raz starczy po włosach przeciągnąć i rano nie zabiera dużo czasu

    Sophieee
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Kolorowe końcówki to już chyba nie modne kilka lat haha. Też chciałam napisać o tej prostownicy, klasyka nigdy się nie nudzi a urządzenie świetne (seria diamentowa). Możesz też iść do dobrego fryzjera i spytać o ciekawe fryzury do twojego kształtu buzi. Chociaż ja na każdą okazję polecam loki 😉

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Sophie, no to chyba nie jesteś na bieżąco 😉
    ogólnie kolorowe włosy w tym sezonie to był hit 🙂 a nawet dalej jest

    kropla deszczu
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    Tak, szczególnie brzoskwiniowy i róż, bo granatowe końcówki były modne w zeszłym roku.
    Ja chciałabym mieć czarne włosy, ale jestem z natury blondi i strasznie gryzie się czarny z moją jasną karnacją 🙁

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Proszę tutaj – pro-sprzet.pl/blog/jak-dobrac-grzywke-by-idealnie-pasowala-do-ksztaltu-twarzy.html Zdecydowanie polecam, kwestia zwrócenia uwagi na kilka kwestii, ale generalnie nie jest to fryzura dla każdego. Na pewno jednak można nią zrobić mega wrażenie.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Dobry fryzjer tak obetnie włosy, że same sie będą układać. Ja chodzę do Magii Blondu raz na 3-4 miesiące, właściwie nic nie muszę z włosami na co dzień robić, same się układają.

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Kilka możliwości – fryzomania.pl/blog/modne-fryzury-z-warkoczami-sprawdz-jak-je-wykonac.html Osiągnięcie fajnej fryzury naprawdę nie jest trudne, trzeba jednak pilnować totalnych podstaw i wtedy da się osiągnąć pozytywnie zaskakujący efekt. A jak u was?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Długie włosy – jaka fryzura na co dzień?"

Przewiń na górę