długie włosy u faceta

  • Autor
    Odp.
  • Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    dziewczeta lubicie jak facet ma długie włosy? czy bardziej wolicie krotkie

    ja to uwielbiam moj mezczyna ma długie naturalny blond i ma takie fajne pasemka ale naturalne i to wyglada jakby sobie balejaz zrobił:D

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Hm kiedys mi sie podobaly u faceta dlugie blond wlosy i niebieskie oczy…Mmmm.Teraz jednak wole krotsze to moze dlatego,że moj Misiek ma krotkie Sama pilnuje tego i obcinam go regularnie maszynka. Kiedys mial dlugie do ramion i jasne pasemka ale teraz chyba jest mu lepiej

    oka021
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 327
    • Pasjonat

    moj mial juz dlugie krotkie irokeza i w ogole ale najlepeij bylo w takich do ramion-oczywiscie sa blond + niebieskie oczy

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    moj ma krociutkie i takie lubie.

    nie ukrywam ze podobaja mi sie faceci ktorzy maja odrobinke dluzsze na zel a najlepiej w kolorze czarnym 🙂

    moja pierwsza milosc miala jasne blond wloski troszke dluzsze (ale nie takie za ucho po prostu nie jez) i zawsze wkladalam mu lapke we wlosy ach to byl chlopak…

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Takie całkiem długie to mi sie nie podobają… ale takie hmmm 15 cm,wycieniowane,z grzywką….takie to jak najbardziej mi się podobają 😀 zwłaszcza u bruneta z ciemną karnacją…mmmm 😀 ale niepowiem,włosy na 3 mm też mają swój urok(pod warunkiem,że nie nalezą do miłożnika ortalionu… 😆 ).

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    Mnie jednak odpowiada jak facet ma normalną długożć włosów nie za długą nie za krótką, osobiżcie mnie żmieszą faceci , co mają dłuższe włosy i do tego postawione na żel, wyglądają jak takie lalusie, co do długich włosów, jeżli o nie dbają, są zawsze umyte to czemu by nie? Podobają mi się irokezy 😉

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Jeżli facet ma żel na włosach a na głowie taki nieład artystyczny to tez nieźle wygląda 🙂 Ja tam nie mam nic do żelu na włosach,lubie metrosexualnych facetów 😀

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    Ostatnio poznałam kolesia który fryzurę miał no trochę nieokrzesaną, bo włosy miał podniesione we wszystkie strony żwiata, był ubrany luzacko, i w ogóle luz w żagle złapał. Jak go pierwszy raz zobaczyłam, a było to pod wieczór, to pomyżlałam „boshe skąd ten koleż się wziął i ile ton żelu napakował na te włosy” potem okazało się, że koleż ma czyste, włosy, podnoszą mu się tak sam nie wie czemu i żeby było żmieszniej jest dziennikarzem i wygląda jak no nie wiem sama co … 🙂 [ ale facet sympatyczny o oryginalnym imieniu Mikołaj chyba bo nazywają go Miki ]

    Roxana
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 145
    • Zapaleniec

    Lubię nieład na głowie i koniecznie facet musi mieć krótkie włosy. Dla mnie jest straszne jak faceci mają długie włosy i w dodatku tłuste. 🙄

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Lubię nieład na głowie i koniecznie facet musi mieć krótkie włosy. Dla mnie jest straszne jak faceci mają długie włosy i w dodatku tłuste. 🙄

    to jest dopiero tragedia, kiedyż na trako [ kiedyż wytłumaczę co to jest] przybył gożciu [podobno stały bywalec wszelkich wystaw modelarskich i trako] który miał włosy no prosto z mostu mówiąc, miał treżć żołądkową na włosach! masakra!

    bea88
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Moj facet ma wlosy dluzsze ode mnie.. duzo dluzsze, siegają ponizej pasa. Nie są tluste ani zaniedbane. Zawsze czyste i schludnie zwiazane. Szczerze mowiac nie zrobiloby mi roznicy gdyby je scial. Generalnie to nie ma dla mnie znaczenia chociaz czesto „łapie” spojrzenia przechodniów gdy gdzies idziemy tymbardziej, ze Konrad ogolnie ma dosc „ekscentryczny” wyglad (glany, czern, pieszczochy etc.. ) Nie ukrywam, ze czasem chcialabym zeby wygladal jak normalny czlowiek:) Ale nie mozna kogos zmieniac na sile.

    edric
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Chcial bym miec dlugie wlosy, ale coz. W mojej rodzinie modne jest łysienie 😉 takie geny, a wy mi nie pomagacie 😀

    Misia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 281
    • Zapaleniec

    nie wszystkim facetom pasuja dlugie wlosy, moj np wygladalby w nich smiesznie, ale sa tacy ktorym to dodaje uroku, chyba wszystko zalezy od typu urody. Ale chcialam tez zaowazyc ze faceci maja ladniejsze wlosy niz kobiety zazwyczaj.

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    kobiety myslą że jak facet ma długie włosy to juz musza być tłuste zgadzam się sa czasami tacy delikwenci ale nie zaawsze moj facet ma długie i dba o nie jeszcze nie miał nigdy tłustych i wyglada pieknie w nich 😀

    Natka23
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Mój facet ma nieco dłuższe włosy. Dzięki temu grzywka zakrywa jego dożć wysokie czoło i… wygląda on po prostu bosko 🙂 O wiele lepiej niz w zupełnie krótkich.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " długie włosy u faceta"

Przewiń na górę