do facetów pytanie..

  • Autor
    Odp.
  • nattalkka
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Jak rozpoznać czy się facetowi podobamy ?? ok wszystkie mile gesty zaproszenia do kina i te inne … wiadomo ale jak rozpoznac łóżko…czy coż wiecej?? a moze nic tylko koleżeństwo.Mnie juz nie raz intuicja kobieca zawiodła i szło o łóżko a ja pomieszlam to z przyjaznia,lub szlo o cos wiecej a ja przesądzilam ze o jedno chodzi teraz sie gubię zupełnie.Jak rozpoznać zeby nie dać sie oszukać drugiej połowie??Mysle ze to dobre pytanie na ten letni czas 🙂 😳

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    Eh faceci często wysyłają nam mylne sygnały… i wtedy łatwo się pomylić. A czasami sami nie wiedzą o co im w ogóle chodzi… trudno ich zrozumieć. 🙄

    Kasiaczek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    no tak, sami często nie wiedzą co chcą, ale czy można ich jakos nakierować- tzn. jeżli my chcemy być z nim,a oni sami nie wiedzą co chcą? to czy jest jakissposób żeby pokazać im że chcą być z nami?- pomijam to żeby być w ich towarzystwie pod każdym wzgladem „naj”

    ROO10
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    no tak, sami często nie wiedzą co chcą, ale czy można ich jakos nakierować- tzn. jeżli my chcemy być z nim,a oni sami nie wiedzą co chcą? to czy jest jakissposób żeby pokazać im że chcą być z nami?- pomijam to żeby być w ich towarzystwie pod każdym wzgladem „naj”

    mówi się: nie wiedzą CZEGO chcą :*

    rdzawy
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Wita. Jestem nowy na tym forum i wpadłem tu przypadkiem. Ale zdecydowalem sie dodac swoje 2 grosze. Narzekacie na facetów, że nie wiedzą czego chcą, że wysyłają błędne syganly itd. Tylko, ze same zapominacie Drogie Panie, ze robicie dokładnie tak samo albo i gorzej… Mam znajomą bardzo fajna osoba. Widizałem Ja, juz na wielu imprezach, jak z jednej strony podrywa faceta ( objęcia, czułe spojrzenia, przytulanie itd). I niby pokazuje, że jak najbardziej facet ma u niej szanse i moze sie starac ale tak naprawde to ona nic do niego nie czuje, tylko tak dla zabawy (chyba) podrywa.

    Jezeli idzie natomias o facetow to sprawa wyglada troche prosciej.. jak sie dziewczyna podoba to facet wysyla jej sygnaly i czeka jak zareaguje. Jezeli dziewczyna rowniez wykaze zainteresowanie to mozliwe ze dojdzie do kolejnych krokow. Natomiast jezeli facet znajdzie nastepna panienke, na nastepnej imprezie, to znowu bedzie sie zachowywal jak w 1 przypadku. To troche jak polowanie – im wiecej zdobyczy tym lepiej facet sie czuje. Oczywiscie to nie dotyczy wszystkich mezczyzn ale jest pewien model ktor y sie tak zachowuje…
    Dziewczyna oczywiscie moze pokazac facetowi ze jest nim zainteresowana, jezeli facet rowniez bedzie chetny na ta dziewczyne to juz polowa drogi 😛

    farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    jak dla mnie to wygląda jak jedzenie kolejno nowych ciastek, różniących się posypką, kremem itp. przez wielkiego, tłustego dzieciaka…. – to moje pierwsze skojarzenie rdzawy po przeczytaniu twojego odnożnika do facetów , wybacz. nie mówie że tak jest. tak mi na mysl przyszło….

    rdzawy
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    hmm niom ciekawy obraz ale jest w tym wiele prawdy… nie mowie oczywiscie ze wszyscy faceci tacy sa ale wielu wlasnie tak sie zachowuje…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " do facetów pytanie.."

Przewiń na górę