Do kogo na modelowanie sylwetki w Gdańsku

  • Autor
    Odp.
  • justak
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    I jakie zabiegi polecacie? Zależy mi tutaj na wymodelowaniu brzucha. Kiedyż miałam ładną talię. Jednak po urodzeniu dziecka wszystko się zmieniło Brzuszek jest flakowaty, widać na nim cellulit. I o ile udało mi sie schudnac to za nic nie mogę pozbyć się tego brzucha. Czy znacie jakież zabiegi, które mogłyby mi pomóc w tym zakresie>\? Pytam się tutaj szczególnie o Gdańsk i okolice.

    Karolina Zając
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Clinica cosmetologica na Gdanskim Wrzeszczu. Jest to jedyna klinika jaka mogę Ci polecic. Może zabiegi nie są tam takie tanie ale przynajmniej będziesz miała skutecznożc. Jesszcze jest opcja zapisania się na bańkę chińska bo dziewczyny sobie to polecają ale nie wiem czy na brzuch wytrzymasz bo jest to dosć bolesny zabieg. Lepsza na brzuch jest endermologia ( miałam 20 zabiegów i chodziłam dwa razy w tygodniu)

    justak
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Tam gdzie piszesz chodziłaż? Na jaki obszar miałaż zabiegi? Też na brzuch ? Po jakim czasie był efekt.

    Karolina Zając
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Też na brzuch. Pierwsze zabiegi nie były przyjemne ale to dlatego,że byłam bardzo spięita. Potem się rozluźniłam i już nie było tak źle. Ogólnie efekt bardzo dobry. Wiadomo,ze nie od razu ponieważ jeden zabieg nic nie da. Jednak po 5 już widzialam fajny efekt. Po 20 zabiegu efekt wow. Pozbyłam się praktycznie oponki i to bez żadnych drastycznych zabiegów chirurgicznych . Dodam jednakże jeszcze miałam 5 zbiegów laserowych.

    justak
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Jeszcze nie jestem na 100 % zdecydowana na co pójdę. Na razie jestem na etapie zbierania informacji na teamt zabiegów. Tego co jest najskuteczniejsze. Tak wieć dzieki za opis. Z tej bańki to chyba rzeczywiwscie zrezygnuje.Czytam sobie na forach co dziewczyny o niej pisza i opinie sa rozne. W sensie,że nie jest to takie tanie bo trzeba isc na wiele zabiegow a efekty nie sa takie dobre.

    Karolina Zając
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Nie zasskozdi Ci sie zapytac. W klinice, o której wczeżniej wspomniałam jest opcja skorzystania z darmowej pierwszej wizyty. Zapisz sie na konsultacje Lekarz medycny estetycznej zobaczy Twój brzuch. Powie Ci co mozna zrobić i na ile. Skorzystasz z usługi to skorzystaszz.Nie to nie. Zapytać się możesz.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Do kogo na modelowanie sylwetki w Gdańsku"

Przewiń na górę