Do kogo z wrastającymi paznokciami w Warszawie

  • Autor
    Odp.
  • rossa
    Participant
    • Tematów: 10
    • Odp.: 73
    • Stały bywalec

    Jeżli nie chcesz iżć do chirurga to może wybierz się do podologa ? Jest to specjalista w zakresie pielęgnacji stóp. Obejrzy Twoje stopy, oceni wrastający paznokieć i przeprowadzi zabieg, który nie będzie Cię bolał !
    Prawdziwy ból będziesz czuła jeżli nic z tym nie zrobisz.

    Kasica88
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    podolog? Kurcze, nie słyszałam, a z wrastającymi paznokciami męczę się chyba od 10 roku życia? Miałam zabieg wycinania paznokcia 2 razy (u jednej i po jakimż czasie u drugiej stopy) i w obu przypadkach robił to chirurg, to jest drobny zabieg, nie ma się czego bać 🙂 Ten pierwszy wspominam nie najlepiej, ale to też dlatego, ze byłam dzieckiem i wszystko bardziej przeżywałam, zresztą bolał mnie jedynie zastrzyk znieczulający (być może źle wykonany), sam zabieg był już wtedy bezbolesny i trwał może 15min 🙂 za drugim razem (ok 8-9 lat później) było już w ogóle na luzie, nie wiem czy 10min spędziłam w gabinecie, znieczulenie już nie bolało, ranga zabiegu na równi ze szczepionką 😉

    Nie wiem gdzie dokładnie mieszkasz, jak chwile stacjonowałam w stolicy chodziłam do goldenmeda, możesz sobie sprawdzić goldenmedi jest tam chirurg włażnie zajmujący się takimi drobnymi zabiegami przy znieczuleniach miejscowych, może tam spróbuj, bo naprawdę wydaje mi się, że ten strach przed chirurgiem jest niepotrzebny 🙂

    Specjalista Aspazji
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 213
    • Zapaleniec

    Na wrastający paznokieć kosmetyczka lub lekarz może nałożyć specjalną klamrę.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Do kogo z wrastającymi paznokciami w Warszawie"

Przewiń na górę