do kogo zglosic zaniedbanie weterynarza?

  • Autor
    Odp.
  • rusalka
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 372
    • Pasjonat

    chce zglosic do jakiegos odpowiedniego urzedu nikompetentnosc weterynarzy.otoz moj kotek mial polamana nozke w 3 miejscach a raczej potrzaskana, zglosilismy sie do weterynarza gdzie powiedzial ze zoperuje to. po dwoch dniach od operacji mojemu kotkowi drut przebil skore i wystawal a przy kazdym jego ruchu ten drut sie ruszal pojechalismy znowu do niego i powiedzial zeby to zostawic zeby ropa sie wylala.po dwoch tygodniach moj kotek dostal zapalenia pluc:( udalismy sie do kliniki w brzesku a oni odmowili nam pomocy wiec pojechalismy zpowrotem do tego weterynarza ktory operowal, byl jego ojciec ktory tez jest weteynarzem i powiedzial z pretensjami dlaczego nie przyjechalismy z nim odrazu jak ten drut zaczal wystawac?koszmar…. na dodatek byla tam jeszcze inna bardzo mloda pani weterynarz co nie wiedziala co robic w takiej sytacji jak moja kicia sie dusila po kroplowce szybko chcielismy jechac do krakowa ale niestety moja kiciuna sie udusila 🙁 ;( dlatego moze ktoras z was wie gdzie takie sprawy sie zglasza bo nie chce zeby zrobili krzywde kolejnemu zwierzatku. dodam jeszcze ze dostalo sie zakazenie do tej operwanej nozki.
    Moja siostra wyslala list do nich ze do ich obowiazkow nalezy ratowanie zwierzat a nie sprawianie im eszcze wiekszego bolu i napisalysmy tez na forach naszego miasa aby ludzie nie chodzili do tych weterynarzy…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " do kogo zglosic zaniedbanie weterynarza?"

Przewiń na górę