• Autor
    Odp.
  • monika22
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 326
    • Pasjonat

    witam:)
    chciałabym żebyżcie mi pomogły bo mam mały problem.
    Jak byłam małą dziewczynką mazyłam żeby do ołtarza odprowadził mnie mój Tata.Dzis wiem że nie bedzie to mozliwe 😥
    I tu pojawia sie moje pytanie: czy może mnie odprowadzic do ołtarza mój starszy brat albo chrzestny??

    dziekuję za pomoc:)

    monika22
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 326
    • Pasjonat

    no widze że moge liczyc na miliony odpowiedzi na moja prożbę.

    Kaja Wolnicka Photography
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    ja odpowiem!:)

    ja to widzę tak:
    – oczywiżcie, że może bo wtedy można to traktować jako takie „przekazanie” albo „przyzwolenie” Twojej rodziny na to by Cię „oddać” mężowi…. o ile on to potraktuje w ten sam, rodzinny sposób

    – bo wg mnie jest jeszcze jedna wersja kiedy nie jest tym samym brat co ojciec, relacja siostra a nie córka, różnica wieku a więc też inny poziom szacunku, styl traktowania… i przez to taka sytuacja może pojechać po ego Twojego wybranka.

    czyli mini mina jest. natomiast Ty to ocenisz idealnie- znając swojego przyszłego męża.

    err
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    Kaja, piszesz tylko po to żeby znowu pokazać to durne zdjęcie w podpisie?
    równie dobrze mogłaż napisać hasło masło mażlane. też by się zdjęcie pokazało a znaczyłoby to może więcej od powyższego bełkotu o d**** maryny.
    gdzie jest moderator, zróbcie coż z tą Kają.

    Kaja Wolnicka Photography
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Specjalnie dla Ciebie zmieniłam zdjęcie. Może to Ci się spodoba.

    Spojrzałam na Twoje posty i generalnie jesteż w nich bardzo niemiła.

    err
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    że też Ci się chciało czytać moje wypociny.
    Nie podoba mi się zdjęcie, i za nic nie podoba mi się taka nachalna reklama.

    bernasia5
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    oczywiżcie, że może :)kwestia ustalenia i dogadania się z osobą odprowadzająca i księdzem 🙂
    PS. bardzo ładnie to wyglada, zawsze to widziałam na filmach i tez mi się podobało

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Mi sie wydaje ze ladnie bedzie wygladac gdy poprowadzi cie twoj chrzestny:)

    toskanio
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 154
    • Zapaleniec

    Każdy może zaprowadzić, nie ma żadnego zakazu w kożciele, chyba, że trafisz na dziwnego księdza. Moją żonę prowadził tata.

    _soleil_
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    O tak, chrzestny 😀 W końcu to on bierze za Ciebie odpowiedzialnożć 🙂 Bardzo podoba mi się ten pomysł. Takie prawdziwe oddanie kobiety „pod skrzydła” innego mężczyzny, który będzie się nią opiekował i stworzy z nią nową rodzinę 😀
    Ale proponuję (wyobraźnia zaczęła mi działać :D), żebyż jechała do żlubu z ojcem chrzestnym/bratem/czy innym panem, który Cię poprowadzi i żebyż dopiero przy ołtarzu spotkała się ze swoim przyszłym mężem 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " do ołtarza??"

Przewiń na górę