Do wszystkich kobiet, którym sie wydaje, ze są dobre w łóżku

  • Autor
    Odp.
  • iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    hehe.. przeżmieszne.. 😆
    wiedziona nieodpartą pokusą udzielenia znajomym „przestrogi” 😆 .. podesłałam linka kilku kumpelom..
    kapitalny pomysł na poprawe humoru 🙂

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    Czyli lepiej być kłodą? 😉

    Ufff, to pozostanę przy tym. 😆 😆

    Specter
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 361
    • Pasjonat

    Jakby nie było sex poprawia nastrój… 😉
    A tak nie lubisz poradników… 😛 😀

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    ej to smieszne, ale jednzesnie intensywnie zalosne.

    nawet wypowiedzi na tym forum pokazuja, ze wiekszosc kobiet tak wlasnie postrzega pragnienia znacznej czesci mezczyzn: a wiec czerwony gorset, pas do ponczoch i wlasnie wicie sie i wycie w lozku, koniecznie na kazde zawolanie oprocz tego „ROBIENIE LODA” z finalem w lozku, „ROBIENIE DOBRZE REKA” (miewa to i gorsze nazwy)…bzykanie w szafach, na stadionach i w pustych bramach, wkladanie rak w spodnie w nocnym autobusie, seks w pociagu…

    dla mnie to ohydne.

    seks jest czyms pieknym, powinien byc dopelnieniem milosci, a w lozku nie nalezy niczego udawac.

    w zwiazku z tym nie wije sie jak piskorz, nie wystawiam golego dupska na stadionie, a lody…lubie w waflu.

    ciesze sie, ze wychowalam sie na czyms lepszym niz cosmopolitan.

    Divay
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 248
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Jakby nie było sex poprawia nastrój… 😉

    heh i z tym sie zgodzę 😉

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    ej to smieszne, ale jednzesnie intensywnie zalosne.

    nawet wypowiedzi na tym forum pokazuja, ze wiekszosc kobiet tak wlasnie postrzega pragnienia znacznej czesci mezczyzn: a wiec czerwony gorset, pas do ponczoch i wlasnie wicie sie i wycie w lozku, koniecznie na kazde zawolanie oprocz tego „ROBIENIE LODA” z finalem w lozku, „ROBIENIE DOBRZE REKA” (miewa to i gorsze nazwy)…bzykanie w szafach, na stadionach i w pustych bramach, wkladanie rak w spodnie w nocnym autobusie, seks w pociagu…

    dla mnie to ohydne.

    seks jest czyms pieknym, powinien byc dopelnieniem milosci, a w lozku nie nalezy niczego udawac.

    w zwiazku z tym nie wije sie jak piskorz, nie wystawiam golego dupska na stadionie, a lody…lubie w waflu.

    ciesze sie, ze wychowalam sie na czyms lepszym niz cosmopolitan.

    Zgadzam sie co do slowa 🙂
    Jednoczesnie lubie czasem wlozyc seksowna bielizne i kochac sie w niej z moim facetem:) czasem tez przejmuje inicjatywe, wiec nie jestem taka „kloda” zupelnie 😛

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    Juz kiedys znalazłam ten artykuł. Mi tez poprawił nastroj, razem z moim facetem „beczeliżmy” z tego do łez..

    Przy tym fragmencie:

    „dochodzi nas odgłos, przypominający jak umierał nasz ulubiony kot, gdy zadławił się korkiem od szampana… Charkot, rzężenie i inne odgłosy”

    Po prostu padliżmy ze żmiechu 😀

    Sandy
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 390
    • Pasjonat

    a to ciekawe bo ja slysze zawsze od moich kumpli (przy meskich rozmowach,jak podslucham 😀 )ze laski byly w lozku sztywne jak kloda 😛 wiec ja juz nie wiem 🙂 chyba temu kolesiowi nie sa pisane kobiety z temperamentem 😉 dziewice niech sobie znajdzie 😛

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    Ale tu chodzi o takie co się miotają na prawo i lewo bez żadngo tempa ani wyczucia. Wiesz- im bardziej sie rzuca tym jest bardziej sexi. Kloda- skrajnosc, ale trzepanie tylkiem po żcianach to tez jest skrajnożć :]

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Do wszystkich kobiet, którym sie wydaje, ze są dobre w łóżku"

Przewiń na górę