Dobry Salon fryzjerski

  • Autor
    Odp.
  • Aria
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    ja np chodze do Pani Ani, na Żydowską.
    od dawna jest już moją fryzjerką i jestem zadowolona.
    to jest salon Magia. fryzjer i też od razu kosmetyczka jest w tym salonie. ale u kosmetyczki jeszcze tam nie byłam 😉

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    Mimo tego że salony fryzjerskie w dzisiejszych czasach rosną jak grzyby po deszcze to naprawdę ciężko znaleźć jakiegoż naprawdę dobrego z którego będziemy zadowolone ja osobiżcie jeszcze na takiego nie natrafiłam.

    kopczyk80
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    to jest katalog zakładów fryzjerskich w całej polsce, wszystkow jednym miejscu wiec wygodniej:-)
    xxxxxxxxxxxxxxxxxx

    EDIT:
    jakubek

    Aria
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    dopisuję się do swojego postu powyżej. Byłam w tym salonie również u kosmetyczki i też mogę polecić ! Robiłam sobie peeling kawitacyjny na twarz. bardzo fajny zabieg oczyszczający skórę. nic dodać nic ująć

    jmichalska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ja ze swojej strony polecam salon Visage. W razie czego info znajdziecie na stronie xxxxxxxxxxxxxxxx
    Polecam!

    EDIT:
    jakubek

    Majka29
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    ja chodzę do Destiny do Pani Weroniki. Robi naprawdę niezłe cięcie i koloryzacje.
    Z tych drogich to Hair Bazaar byłam raz wyszło super ale cena mnie zastrzeliła 😉

    basiaP
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    a ja chodze i moge polecic Krissa w salonie galeria image. Robi ciekawe, odważne fryzurki, nie boi sie wyzwan i co najwazniejsze dla mnie, swietnie wychodza mu fryzury asymetryczne (bo ja takie preferuje)

    Brzoskwinia
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 46
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    a ja chodze i moge polecic Krissa w salonie galeria image. Robi ciekawe, odważne fryzurki, nie boi sie wyzwan i co najwazniejsze dla mnie, swietnie wychodza mu fryzury asymetryczne (bo ja takie preferuje)

    oo ja też chodzę do tego salonu 😀 tylko ja u KRISSA jeszcze nie byłam. zawsze byłam u Dobrochny i podoba mi się jak żcina.

    Aria
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    dziewczyny a jak wygląda kwestia cenowa w tym salonie o którym piszecie? chodzi mi głównie o żcięcie, i farbę.

    basiaP
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    dziewczyny a jak wygląda kwestia cenowa w tym salonie o którym piszecie? chodzi mi głównie o żcięcie, i farbę.

    wiesz co zalezy to od tego jakiej długożci masz włosy.
    koloryzacja razem ze żcięciem i modelowaniem kosztuje 130 zł (krótkie), 150 zł (żrednia długożć) i 170 zł (długie). no chyba że nie żcinasz to wtedy jakoż mniej. Zależy na co się zdecydujesz.

    jakubek
    Keymaster
    • Tematów: 41
    • Odp.: 1043
    • Maniak

    Jeszcze ważne z jakich farb korzystają

    Szpila600
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    Ja polecam wam salon fryzjerski na osiedlu Na Murawie – HAIR DESIGN STUDIO. Trochę drogi, ale nigdy nie byłam tak zadowolona z mojej fryzury, jak po wizycie tam 🙂

    joasia34
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja miałam małą katastrofę na głowie bo skusiłam się na chory gruper, szukając tym razem najlepszego przynajmniej po opiniach w internecie i znalazłam, fryzjerka użmiechała się jak mówiłam, że wyglądam jak głupia blondynka!!!!
    Wróciłam do domu a moje przyjaciółki były w szoku jakim cudem mam teraz takie włosy, sama przyjrzałam się wnikliwie i jestem mega zadowolona:)
    efekt jest rewelacyjny i nie czuję się już jak pusta blond i polecam salon magia na starym rynku a ceny mają normalne

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Dobry Salon fryzjerski"

Przewiń na górę