Dobry salon urody w Rzeszowie

  • Autor
    Odp.
  • Julia2804
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Moje drogie,
    znacie może jakiż godny polecenia salon urody w Rzeszowie. Chodzi mi głównie o to, żeby była bogata oferta zabiegów i profesjonalna obsługa.
    Rozczytywałam temat i znalazłam m.in. Strefę Urody na Grunwaldzkiej. Czy ktoż może był w tym salonie? ❓

    ulka6
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    w rzeszowie to ni byłam w salonie ale wiem ze mary cohr ma tam swój salon ul.szarotkowa gabinet kosmetyczno-fryzjerski to jest jeden z wielu salonów kosmetycznych mary cohr ja chodzę do ich salonu ale we wrocławiu i tam obsługa jest na medal.

    Julia2804
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    w rzeszowie to ni byłam w salonie ale wiem ze mary cohr ma tam swój salon ul.szarotkowa gabinet kosmetyczno-fryzjerski to jest jeden z wielu salonów kosmetycznych mary cohr ja chodzę do ich salonu ale we wrocławiu i tam obsługa jest na medal.

    śliczne dzięki za inforamcję, raczej się wybiorę do Strefy Urody. Wysłałam tam koleżankę tydzień temu, żeby sprawdziła co i jak. O tym, to jej nie powiedziałam. 😀 Mówiła, że było bardzo fajnie. Miła obsługa, profesjonalne doradztwo. Nawet zakupiła sobie jakież kosmetyki. 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Dobry salon urody w Rzeszowie"

Przewiń na górę