domowy mechanik..?

  • Autor
    Odp.
  • anna_78
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Hejo:)

    Mój mąż zaproponował wczoraj mi dziwny pomysł, mianowicie dowiedział się, ze warsztat samochodowy bodajże NAgengast na Malczewskiego w Gdańsku wprowadzili oferte mechanik domowy czy mechanik dla domu..coż w ten deseń Polega ona na tym, ze jest sobie jakiż tam Pan który zajmuje sie moim samochodem dba o to zeby wszystkie oplaty przeglady i drobne naprawy byly robione na czas…hehe zdazylo mi sie pare małych wtop ale żeby zaraz jakiegoż mechanika wynajmować…chociaz moj mąz czesto wyjeżdza i zostawia mnie ze wszystkim samą a tak miałabym kogoż kto się chociaż samochodem zajmie…w sumie nie wiem..
    a Wy co o tym myslicie?

    kasia2812
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    super oferta ja gdyby było to bliżej bo cóż jestem z okolic Poznania pewnie bym skorzystała z takiej oferty może czas aby Poznań coż takiego zafundował zaproponował kobietom zapracowanym tak jak ja onas

    OpenDoc
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 255
    • Zapaleniec

    wszystko zależy od tego ile taka usługa kosztuje, jeżeli jest to stała, zryczałtowana opłata (gdzie tak pewnie jest) to wystarczy przeanalizować co i jak, jeżeli jednorazowa opłata roczna – podsumować czy nie lepiej zainwestować chociażby w kalendarz (terminarz) i tam wszystko sobie pisać 🙂

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    To chyba jakaż nowożć. Nie słyszałam o tego rodzaju usługach,ale fakt,że nie zajmuję się samochodem:)Tylko ciekawe ile procent doliczane jest do takiej domowej usługi?

    anna_78
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Hej:)
    Mąż jednak wykupił mi tą ofertę tego warsztatu na Malczewskiego. Na razie korzystamy z niej od tygodnai wiec nie iwele moge powiedzieć jak to rzeczywiżcie wygląda. Wiem tyle, że płaci się za km jakąż tam kwotę ale w reszcie nie bardzo się orientuje:D
    Powiem Wam po miesiącu jak to wygląda w rzeczywistożci i ile wynoszą rachunki za taką wygodę:)
    Pozdrawiam

    kosmo79
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 293
    • Pasjonat

    Ja mam swój sprawdzony serwis w Piasecznie Lion Motors. Jak coż to wole jezdzić własnie do takich serwisów autoryzowanych, bo mam 100% pewnożci ze tu moje auto na pewno zostanie odpowiednio naprawione i zdiagnozowana usterka.

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Mój mąż jezdzi zawsze do Autoreduty w stolicy. Wiec wrzucam na wszelki wypadek skoro kazdy dzieli sie opiniami o mechanikach. Jest z nich bardzo zadowolony.

    kosmo79
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 293
    • Pasjonat

    A jak to jest z wymianą opon na zimowe ?
    Myslicie ze juz teraz trzeba o tym myslec czy za wczesnie?

    Lucy88
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Mówili dzisiaj że już pora.

    Paulina24
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 205
    • Zapaleniec

    Takie oferty są fajne mi mąż z racji tego że często przebywa za granica a ja też raczej na mechanice się nie znam i zawsze zapomniałam o przeglądach serwisie itp. wynalazł serwis internetowy superservice.pl ale działa na podobnej zasadzie door to door tzn. Przez internet zamawiasz przegląd wymianę olejów, filtrów czy np wymianę żarówek a oni za darmo przysyłają do mnie pana, który zabiera auto z pod pracy i jak skończą np ok 14-15 odstawiają je z powrotem. Płatnożci dokonuję też przez internet. Chyba najlepsze w tym to, że nie muszę marnować dnia na wizytę w warsztacie.
    hehe czasem takie rozwiązania typowo dla kobiet naprawdę się sprawdzają 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " domowy mechanik..?"

Przewiń na górę