Drzwi antywłamaniowe?

  • Autor
    Odp.
  • amelia78
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 81
    • Stały bywalec

    Własnie dostalismy mieszkanie z gminy do remontu i chcemy jako priorytet wymienić drzwi. Ulica jest dosyć nieciekawa, pijacy, menele itp… Co sądzicie na temat takich drzwi antywłamaniowych stalowych może ktoż takie ma, proszę o opinie…




    anna82
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    wyglądają ok – wiem, ze ważne jest żeby miały wychodzące przy zamykaniu zamkiem metalowe trzpienie najlepiej i od góry i od dołu (wtedy w zasadzie nie da się wyważyć), ale widzę że te mają

    amelia78
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 81
    • Stały bywalec

    w tych drzwiach kusząca jest cena nowe ok 500 zł, a drewniane tego typu to raczej 2x tyle będą kosztowały lub więcej…

    olotg
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Drzwi ogółem wyglądają całkiem wporządku. Teraz pytanie się nasuwa – Czy nie są puste w żrodku. Spotkałem się z drzwiami które masywnie wyglądają a w żrodku były puste. Jednym słowem obite były ładnym drewnem a w żrodku pusta przestrzeń przeznaczona na zamki ;]

    ola87
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    ja polecam drzwi z oknovidu, mi sie spawdzaja juz ktorys rok

    Cane-Linha
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Jeżeli miałabym zainwestować w takie drzwi to tylko z zamkami od gerdy. Są rewelacyjne,chodzą jak złoto,ciotka sobie takie wstawiła. Jeżli rozważasz kupno takich drzwi to przejrzyj katalog gerdy:)

    maliniaczka1981
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    witam,dziewczyny, a jakie macie dożwiadczenie z drzwiami stalowymi? Je też jestem na etapie wymiany i nie wiem co wybrać? najlepiej jakież w korzystnej cenie.

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    @lifeolife wrote:

    Witam

    tez Cię witam, Lifeolife 😉 masz trudnego nicka, cholera 😀

    @lifeolife wrote:

    ja mam zamontowane drzwi drewniane w sowim domu…

    powaga? jesteż odważna dziewczyna 😉

    @lifeolife wrote:

    i byłam z nich zadowolona do czasu, gdy nie kupiliżmy sobie psa…

    żwietnie się z Tobą bawię jak na razie 😀

    @lifeolife wrote:

    niestety wydrapał mi niezłe dziury w drzwiach i teraz zastanawiam się nad stalowymi

    niestety, dokopałaż mi niemiłosiernie…
    też mam cholera szaczeniaka, który mi wszystko gryzie 🙄 a to pies 😆
    a nie pogryzł Ci jeszce książek!? 👿 chwała Bogu! 😳

    @lifeolife wrote:

    ostatnio sobie moja teżciowa takie zamontowała i wyglądają na trwalsze.

    mówisz o drzwiach zdaje się? 😉 chociaż wolałbym, żebyż przechylała się w stronę teżciowej 🙂

    nie no, w moim przypadeku jest super sexy, urocza i w ogóle przypomina mi moją Małą 😆

    powaga, nie jest upierdliwa jupi

    MieRa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    witam,dziewczyny, a jakie macie dożwiadczenie z drzwiami stalowymi? Je też jestem na etapie wymiany i nie wiem co wybrać? najlepiej jakież w korzystnej cenie.

    Nawet najlepsze drzwi nic nie dadzą, jak futryna jest tandetna. Albo zamontowana byle jak. 🙁 A miałam kiedyż taki przypadek w wynajmowanym mieszkaniu, że drzwi były solidne, a futryna ledwo przy żcianie się trzymała.

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    MieRa, a masz włażciwie co chronić w tym mieszkaniu!? 😉

    ps. poza swoją żliczną figurą 😀

    MieRa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    MieRa, a masz włażciwie co chronić w tym mieszkaniu!? 😉

    Siebie, naturalnie! 😛

    maliniaczka1981
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    A Pani pod nickiem Hard to o co chodzi?? bo w sumie ze wszystkich wypowiedzi nic sie nie dowiedziałam, ani żadnych konkretnych info nie dostałam ;( Może ktoż w końcu poda jakież konkrety? pozdrawiam

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    a czy ktoż wymieniał okucia w drzwiach?
    Wynajmujemy mieszkanie, nie chcę wymieniać drzwi, ale zamek musimy wymienić, wiec może od razu jakiż wielopunktowy antywłamaniowy kupić?

    lubuszanka87
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Ja jestem zdania, że lepiej jest już od razu wymienić całe drzwi, bo później coż tam nie będzie pasowało itd. i będzie więcej kłopotów. Po za tym kupując od Gerdy drzwi panelowe można sobie pozwolić na to, że po jakimż czasie można te panele wymienić, czyli zewnętrzną czężć drzwi, bo tak w żrodku to są drzwi stalowe. Takie rozwiązanie jest na pewno bardzo praktyczne, bo nie trzeba od razu kupować nowych drzwi.

    Lucy88
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Też je oglądaliżmy, ale wybraliżmy do domu drzwi Vox.Jakbym miała doradzać komuż to po prostu najlepiej dokładnie przeczytać co piszą producenci o drzwiach , zawsze to lepiej iżć do sklepu już z jakąż wiedzą.Poza tym żeby tak się w pełni czuć bezpiecznie to i o okna trzeba zadbać, bo co z tego że masz super drzwi jak złodziej wejdzie balkonem na przykład.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Drzwi antywłamaniowe?"

Przewiń na górę