• Autor
    Odp.
  • Misia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 281
    • Zapaleniec

    chcial bym sie was zapytac co sadzicie o duchach…no bo ja jestem taka realistka raczej, ale jesli chodzi o temat duchow to jakos tak jest to dla mnie oczywisce ze sa i koniec. I w ogole mam wilki lek i strach z nimi zwiazany i to wszystko zupelnie nie pasuje do mojej osoby, ale tak poprostu jest…

    Serrafina
    Member
    • Tematów: 42
    • Odp.: 527
    • Zasłużony

    Pierwszy raz z duchami zetknęłam się w dzieciństwie. W ogóle mówi się, że dzieci, zwłaszcza dziewczynki do okresu dojrzewania mają zdolnożć widzenia pewnych rzeczy, kontaktu z zażwiatami. Tak było ze mną. Dzisiaj tę siłę muszę wzmacniać. Kiedyż nie tylko słyszałam, ale wywoływałam, rozmawiałam, kontaktowałam się, przepowiadałam.

    Nigdy nie bałam się duchów, raczej zła, które jest wokół niektórych z nich, ale… to dłuższa historia.

    Misia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 281
    • Zapaleniec

    No Serrafina to co mowisz to bardzo ciekawe, fajnie ze soe do czegos takiego przyznajesz. Ja mysle ze tez mialam jakies takie zdolnosci, ale ze strachu i niecheci zaniechalam to zupelnie a nawet odepchnelam…przeraza mnie to i zarazem fascynuje.

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    bez obrazy dziewczyny ale ja nie wierze w duchy i nie wierez ze ktos moze miec takie zdolnosci

    Serrafina
    Member
    • Tematów: 42
    • Odp.: 527
    • Zasłużony

    Ja się nie obrażam. Na żwiecie pełno jest ludzi którzy widzą jedno, a niekoniecznie co innego. Czy jeżli byłabys daltonistką potrafiłabys powiedzieć że nie ma kolorów?
    To dziwne, ludzie sceptycznie podchodzą do tego tematu, a jednoczesnie zapalają żwieczkę na cmentarzu. Przecież jeżli nie ma duchów, nie ma w ogóle życia poza grobowego i to wszystko… nie ma sensu… 🙂

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Ja nie wierze w duchy….

    Misia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 281
    • Zapaleniec

    tigerka a skoro nie wierzysz w duchy to nie wierzysz w Boga? pytam bo nie wiem czy ludzie to odgraniczaja czy nie

    kiziaa
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 265
    • Zapaleniec

    hmm szczerze mowiac nie mam na ten temat konkretnego zdania ;/ ponieważ nigdy nie widziałam na własne oczy ducha ;/ jednak gdzież tam wsrodku czuję że jednak duchy istnieja!.

    Serrafina
    Member
    • Tematów: 42
    • Odp.: 527
    • Zasłużony

    Zobaczyć duchy potrafią nieliczni. Najczężciej widzą je dziewczynki przed dojrzewaniem i zwierzęta, zwłaszcza koty. W dorosłym życiu to wysokie stadium bycia medium. Najczężciej odczuwamy je w inny sposób, dziwne dźwięki, nagły chłód, niepokój. Kontakt najczężciej telepatyczny, gdyz każdy z nas ma takie zdolnożci i nieżwiadomie odbieramy sygnały, problemy pojawiaja sie dopiero, gdy chcemy swiadomie coż wysłać.

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Wierze w duchy, oczywiscie ze tak ❗
    Ale jeszcze sie z nimi nie spotkalam, moze to i dobrze 😉

    Sandy
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 390
    • Pasjonat

    mialam cos podobnego jakos w wieku 9-10 lat… i ok.4 lata temu jak mi zabili chlopaka.ale nie chce o tym pisac 😕 bo w to i tak by mi nikt nie uwierzy.powiem tylko jedno – chociaz w TV ci specjalisci udowadniaja ze nie ma duchow tylko jest pole magnetyczne czy zyla wodna (czy jak to sie tam fachowo nazywa)[ktora rzuca przedmiotami i wygina sztucce]to ja i tak wierze w nie wierze 😯

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    a ja w sumie nie wierze.. Chociaż w sumie.. Sama nie wiem.. ale nigdy nie miałam z żadnym duchem kontaktów.. uff… 😀

    rusalka
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 372
    • Pasjonat

    ja tez wierze w duchy, do mojej mamy lubia przychodzic zmarli z naszej rodziny jak chca cos przekazac, do mnie tez czasem przychodzi babcia ale we snie, w tamtym roku zmarl 13-letni kuzyn mojego chlopaka i tez przyszedl do mnie we snie i kazal swojej mamie przekazac ze ja kocha, tyle mialam stycznosci, ogolnie lubie takie tematy ostatnio weszlam na strone internrtowa upiorni bracia pisza tam o roznych obiektach niby nawiedzonych ale jedno mnie zainteresowalo ponoc slynna biblioteka w ktorej sa duchy, umieszczono nawet kamery i mozna ogladac sobie na zywo co sie tam dzieje

    Mniszka
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    Ja wierzę, bo jestem osoba wierzaca w Boga, chrzescijanka (chociaz czasem moje poglady klócą sie z doktryna koscioła…). Mam jednak nadzieje,że dopoki będę chadzac po ziemskich padole żadnego z powyzszych nigdy nie zobacze… 😯

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    nie wierze w duchy i zadne inne sily nadprzyrodzone – jestem 100% realista ;p

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Duchy…"

Przewiń na górę