• Autor
    Odp.
  • nieznajoma
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Hej, ostatnio znajoma podesłała mi na fb namiary na jej znajomego, z myślą o ze swataniu nas. Otóż, ten chłopak w ogóle nic nie pisze, żadnego zainteresowania, a chciałam zaznaczyć, że ja pierwsza go zaprosiłam na fb. Czy mam uzbroić się w cierpliwość i czekać?, czy po prostu mam to odebrać, że nie jest zainteresowany moją osobą?  Ps. Znajoma twierdzi, że jest on nieśmiały i nie odważy się sam pierwszy odezwać.

    aleksusia
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Możesz spróbować, bo przecież nic to nie kosztuje.

    darcy
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    No wybaczcie, ale ja jestem osobą, która by się na to zdecydowała. Niestety, ale nie wiem czy bym chciała z kimś się spotkać przez samo zaproponowanie. Nie wiem.. Nigdy nie szukałam też nikogo przez internet itp.

    Figlarna
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    A ja poznałam kilka osób przez Internet. Spotkałam się kiedyś z nieśmiałym, ale na necie był kozakiem. Jak przyszło do spotkania to był cichutki i bardzo podporządkowany…

    Nie tkaiej znajomości szukałam. ale warto spróbować. Może pokona nieśmiałość, bylebyś go nie wystraszyła zbytnią otwartością

    Ada997
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Pisz śmiało! Do odważnych świat należy 🙂 Najwyżej nic z tego nie wyjdzie ale będziesz wiedziała na czym stoisz

    syska
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Ja bym chyba napisała, ale nie jakoś ofensywnie 😛

    nieznajoma
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Widzę, że zdania są podzielone. W dalszym ciągu, nic do niego nie napisałam. (Znajomymi na fb jesteśmy od maja). Ostatnio umieściłam wpis oraz wrzuciłam swoje zdjęcie (na fb) dał mi „lubię to!”. Jak mam to interpretować? ( chyba, to jeszcze o niczym nie świadczy). Za nie długo będzie obchodził swoje urodziny, czy w związku z tym, wypada się zrewanżować i napisać mu życzenia w wiadomości prywatnej? ( czy raczej w relacji? ) Z góry dzięki za porady. Pozdrawiam.

    nieznajoma
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Jeszcze chciałam dodać, że obchodziłam swoje urodziny na fb i on nie napisał mi życzeń… więc już sama nie wiem, co o tym mam sądzić. POMOCY

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Dylemat"

Przewiń na górę