dziecko żpi z nami w łóżku?

  • Autor
    Odp.
  • damnatia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Im więcej o tym czytam, tym bardziej mnie przeraża bycie rodzicem…

    Wloczykij
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 226
    • Zapaleniec

    To nic strasznego, przytulić się do swojego kochanego maluszka i razem z nim zasnąć jest bardzo miło. Oczywiżcie taka sytuacja na co dzień jest uciążliwa, ale od czasu do czasu. Te chwile wspominać się będzie całe życie 😀

    zuza.one
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Też nie widzę w tym nic złego. Uwielbiam spać z moim maluszkiem

    kasia2812
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    także żpię z moim maluszkiem bo gdy w nocy coż jej się przyżni i zapłacze to ja mamusia kochana jestem blisko przytulę ucałuję i jest ok.

    malinka maja
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    to nic złego gdy maluszek razem żpi z rodzicami, ale gdy się przyzwyczai to potem może być problem ze spaniem we własnym łóżku. apropos usypiania dzieci – natknęłam sie na coż takiego [usunięto_link]
    pużciłybyżcie coż takiego własnemu dziecku???

    justy
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    a co w takim wypadku z życiem intymnym pary? jak dziecko spi w łózku z wami to nie możecie się normalnie przytulic do siebie ani nic innego…?

    szpileczka99
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    jak szkrab jest malutki to normalne iw ygodne jak spi z rodzicami, nie trzeba przemierzac calego domu zeby dziecko nakarmic albo utulic w nocy jak sie przebudzi

    nejtan
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 201
    • Zapaleniec

    tak ale wtedy po jakims czasie i rodzice zaczynaja byc dla siebie obcy… dziecko najwazniejsze- wiadome. ale bliskosc pomiedzy parterami noca tez jest wazna.

    aisoglam
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    Spanie z dzieckiem jest fantastyczne.To samo minie i nie ma co się przejmować.Wychowałam się bez swojego pokoju i spałam albo z mamą albo z rodzeństwem.Nie widzę żeby to miało jakiekolwiek znaczenie.

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    Nie na co dzień, ale od czasu do czasu … jak burza jest i przyjdzie bo się boi 🙂 wtedy jest najfajniej!

    szpileczka99
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    zgadazma sie, to samo minie i bedzie mozna tylko wspominac ze dzidzia byla taka malutka i sie przytulala w nocy

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    A potem tylko człowiek się zastanawia jak szybko ten czas zleciał kiedy dziecko było małym urwisem 🙂

    Gosiaczek987
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Mój 1,5 letni synuż żpi z nami w łózku odkąd pojawiły sie kolki. Po prostu szybciutko sie uspakajał i słodko zasypiał. No i tak juz zostało 🙂 Z jednej strony było mi bardzo wygodnie karmic go w nocy, z drugiej w miare jak rósł robił sie nam ciasno. Kupilismy wiec większe łózko 😆 I tak jak ktos wczesniej napisał, nie ma to jak dziecko moze sie przytulic w nocy do mamusi, gdy cos złego sie sni lub tak po prostu. Cudowne dożwiadczenie 😀

    Kapitanka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    u nas mala kiedys z nami spala, ale teraz strasznie jest zwiercona wiec nie ma szans, spi otulona supermami poduszka jak literka c, w swoim lozeczku i bez problemu ja przestawilismy do lozeczka od nas..

    welonka7
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    a co w takim wypadku z życiem intymnym pary? jak dziecko spi w łózku z wami to nie możecie się normalnie przytulic do siebie ani nic innego…?

    yy a co tylko łózko jest od tego?? nie rozumiem, przeciez przytulić się można wszędzie, tak samo z seksem 🙄

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " dziecko żpi z nami w łóżku?"

Przewiń na górę