• Autor
    Odp.
  • beatrizzz
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Hey. Jestem mamą małego urwisa (3 latka), który jest chory na Atopowe Zapalenie Skóry. Na razie wprowadziłam specjalną dietę, przygotowuję specjalną kąpiel, stosuję balsamy ale nic nie pomaga. 🙁 Tylko z początku jest niewielka poprawa. Spotkałam się wczoraj ze znajomą, która również ma dziecko chore na AZS i poleciła mi Cetaphil restoraderm. Może któraż z was do już stosowała? Czy pomaga?

    Ustalenie_Ojcostwa
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    Moja skromna rada jest taka,aby nie stosować niczego na własną rękę. Pierwsze co powinnaż zrobić to skonsultować się z dobrym dermatologiem,nie widze innego rozwiązania.

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Polecała bym zarejestrować się na infoatopia.pl , mogą to zrobić osoby które mają choć jedno dziecko jest chore na AZS, zostanie wybrane 50 rodzin.
    Dostaną roczny zapas kosmetyków i konsultacje on line z dermatologiem.
    Wg mnie warto spróbować

    ZawadaKasia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    super

    azja85
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 85
    • Stały bywalec

    Jest wiele różnych żrodków dla dzieci do smarowania jak się ma AZS, ja osobiżcie córkę smaruję Cetaphilem włażnie, czasami sama nawet od niej pożyczam bo mam bardzo wysuszoną skórę. Jeżli chodzi o moją opinię to się sprawdza doskonale, najfajniejsze, że nie ma zapachu.

    nothingelse
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    …..

    marsh
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    a z jakiego jesteż miasta? bo mogę Ci polecić super dermatolog, kobieta po moim użeraniu się z AZS przez całe zycie dała jasne wskazówki co i jak i w końcu mam ulgę

    mycha007
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Nic tak naprawdę nie pomaga na dłuższy okres czasu. Objawy AZS można łagodzić kompresami lub kąpielami z dodatkiem płatków owsianych. Wiem że niwelują żwiąd.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Dziecko z AZS"

Przewiń na górę