Dzień Babi i Dziadka

  • Autor
    Odp.
  • Julcia
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Proszę, podzielcie się pomysłami na Dzień babci i Dziadka. Z góry dziękuję 🙂

    Zofia789
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Moim zdaniem wiele zależy od tego co lubią Dziadkowie. Moja babcia ma bzika na punkcie swoich wnuków, zdjęć z nimi i zawsze jak się spotykamy to robimy sobie wspólne zdjęcie i ląduje na komuniku w ramce. Może spróbuję jej to jakoś uporządkować, bo na tego sporo. Widziałam w necie albumy wspomnień dla babć „Opowiedz mi Babciu. Książka do przechowywania wspomnień”. Zamówiłam i mają mi dostarczyć w poniedziałek. Z chęcią napiszę coś więcej jak dostanę, to może się jeszcze zdążysz zainspirować.

    Milenka32
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    A ja na moidziadkowie kupiłam grę oparta na wspomnieniach PRLu „Jak to wtedy było?”. Był to prezent dla dziadka pod choinkę a wszyscy się wkręcili i graliśmy wspólnie cały wigilijny wieczór! Świetny pomysł, bo każdy pamięta te czasy trochę inaczej a tutaj można podzielić się fajnymi historiami o ogórku itd.;-)

    Julcia
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Dzięki za podpowiedzi! Szczerze, teraz będę miała dylemat, co wybrać bo oba pomysły wyglądają super 😀

    moli32
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Osobiście przeważnie kupuję babci różne sole do kąpieli, babcia uwielbia zwłaszcza lawendowe zapachy lub fajne mydełka.

    Madejra54
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Ja stawiam na klasykę, perfumy Opium kupuję na prezent dla babci.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Dzień Babi i Dziadka"

Przewiń na górę