• Autor
    Odp.
  • afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    Jak tam kochane minął wam Dzień Kobiet???? Spisali się wasi panowie????:)
    Mojemu nie chciało się nawet ruszyć tyłka żeby przyjechać do mnie z głupim kwiatkiem… Powiedział, że jest zmęczony i musi pużcić pranie i posprzątać w pokoju…
    No i tak… 😯 Pomyżlałam więc sobie wczoraj, że już lepiej by było, jakby w ogóle takiego żwięta nie było… Przynajmniej nie musiałabym dowiedzieć się, że mój facet to cholerny leniuch… Od obcych podostawałam jakież kwiatki, czekoladki itd. A mojego nie stać na żaden miły gest. Eh…. aż sama wstydzę się za niego;/ A to jemu powinno być wstyd… Nie uważacie? Nie żebym uważała to za najważniejszą rzecz na żwiecie, ale jednak trochę to żwiadczy o nim…

    Olusia
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 385
    • Pasjonat

    ja dostałam kwiatka od mojego w przecudnym opakowaniu 🙂 plus super kolację.
    no i jeszcze jednego kwiatka od Pana w sklepie;) no i życzenia:)

    [usunięto_link] wrote:

    Mojemu nie chciało się nawet ruszyć tyłka żeby przyjechać do mnie z głupim kwiatkiem… Powiedział, że jest zmęczony i musi pużcić pranie i posprzątać w pokoju…

    myżlę, że kiedyż bardziej przywiązywano uwagę do Dnia Kobiet. Teraz już nie jest tak jak kiedyż…
    Nie martw się Afro_disiac 🙂

    julia2007
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    dostalam kwiatka:)w pracy nam fajnie zrobili – zaserwowali nam masaz plecow, i dostalam tez upominek z mydlarni.

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    No w pracy ja też podostawałam kwiatuszki, brat i tata też pomyżleli, koledzy dzwonili składać życzenia, tylko on jeden nic… grrrrr aż mi się coż dzieje jak sobie o nim pomyżlę…

    ps. no nie martwię się specjalnie… tylko trochę to smutne, ale co tam… to nie są problemy:)

    julia2007
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    nie martw sie:)to nie sa w koncu twoje urodziny:)nawet ci sie przyznam na pocieszenie, ze musialam mu przypomniec, ze musi mi i swojej mamie kwiatka kupic, hehe:)

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    Na jego urodziny planuje rewanż:D Powiem, że jestem zmęczona i się nie spotkamy, bo mam gary nie pomyte:P

    laleczkachacky
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Kobiety i ich rewanze;d

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Dzień Kobiet"

Przewiń na górę