• Autor
    Odp.
  • Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    Czy ten dzień zarysował się w twojej pamięci jako najszczężliwysz dzien?Czy może miało być idealnie a nie bylo?

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    no ja nie mialam wesela tylko slub cywilny i obiadek w gronie najblizszych. okolo 15 osob.
    bylo do bani. bylam zmeczona i chcialam spac. po 18 towarzystwo sie rozeszlo.
    zyczenia ktore mi skladano – phi nawet slowa nie pamietam.

    ale nigdy nie bedzie idealnie. zawsze cos nie tak bylo ze slubami na ktorych goscilam. mojej bratowej jak stala przed oltarzem spadal 3 razy welon.

    moj wujek nie mogl w kieszeni znalezc obraczek (wsadzil do drugiej ale zapomnial)

    mojej kuzynki maz zaczal beczec

    to sa emocje ,chwila

    a no i trzeba sie usmiechac zeby na zdjeciach lub nagraniu nie wyjsc jak na ceremoni pogrzebowej 🙂

    ja bylam taka szczesliwa w tym dniu ze caly czas zabki suszylam

    MIECZ-NICK
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    MOj slub byl tez w kameralnym gronie – male przyjecie, najblizsza rodzina, ale chyba dzieki temu bawilismy sie wspaniale, nie bylo stresow, ze tyle goscie, ni ebylo takiej bieganiny, emocje oczywiscie ogromne, ale tez buzka mi sie usmiechala i szczescie z nas tryskalo, tylko glupio mi ze jednak na koniec za duzo wypilam i noc poslubna lekko przez mgielke 😕

    Nela
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 410
    • Pasjonat

    Slub mielismy piekny, wesele wspaniale i byl to najszczesliwszy dzien w moim zyciu, az do momentu porodu. Dopiero jak polozyli mi corke na brzuchu zrozumialam co to jest prawdziwe szczescie.
    Slub jest dla mnie drugim najszczesliwszym dniem w zyciu.

    gosiaczekk85
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    w dzień naszego żlubu do południa padało, potem przestało na szczężcie. Ogólnie wszystko było super, troszkę przekręciłam słowa przysięgi 🙄 ale każdemu może sie zdarzyć. Wspominam ten dzień dobrze, moze po prostu nie chce pamiętać wpadek?!

    fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    ja jeszcze żlubu nie brałam, ale chciałabym oczywiżcie by było idealnie 🙂 ale chyba tak się nie da.

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    ojj jak 🙄 🙄 🙄 🙄 ja bym chciała wziążć żlubb … oj rozmarzyłam sie:D

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    jak wam sie spieszy tak do tego pieknego wymarzonego slubu – no dobra bierzcie go sobie. ale na litos zyjcie w tym malzenstwie tylko we dwoje przez conajmniej 2 lata. nie ladujcie sie w pieluchy , nieprzespane noce!!!!!!!

    badzcie tylko dla siebie. kazdy dzien traktujcie prawie tak jakby to mial byc juz wasz ostatni spedzony razem. obsypujcie sie komplementami, pamietajcie o szacunku, zaufaniu. dokladnie przemyslcie czy bedziecie dobrymi rodzicami!!!

    fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    ja o dzieciach pomyżlę jakież dwa, trzy lata po żlubie. a masz złe dożwiadczenia, że tak przestrzegasz?

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    przestrzegam bo mimo iz cudownie miec dziecko to kobieta ktora zachodzi w ciaze zaraz przed lub po slubie traci calutki smak malzenstwa.

    moj widok z okna to dom weselny. l wlasnie nadjechala para mloda i goscie, ale trabili, bogate weselicho, pelno prezentow z bagaznikow wyjmuja 🙂

    Frutina
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    moj dzien slubu, a bylo to tydzien temu 🙂 , nie byl idealny, ale tylko naszczescie poranek. Kocharka zadzwonila do mamy rano z pretensjami o pewien element naszej dekoracji (o co chodzi to moze kiedy indziej opowiem), bo jej sie nie podobalo!! Tak mnie tym rozzloscila, iz pomysalam ze juz mam „z glowy” wesele 😡

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Dzień żlubu"

Przewiń na górę