Dziewczyny jaki kupić laptop

  • Autor
    Odp.
  • matylda18
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    Szukam jakiegoż dobrego i ładnego laptopa, zastanawiam się na Aplle lub nad Sony. Chce żeby był kobiecy.

    marysia21
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Jasne że Sony – kolor biały, na Aplle nie ma tyle aplikacji. Sony ma podżwietlaną klawiaturę wieczorkiem fajnie na tym się pisze 🙂

    Wloczykij
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 226
    • Zapaleniec

    Miałam kiedy sprzęt Sony i sprawował się niżle, teraz mam Samsunga jakoż bardziej mi pasuje, a jesli chodzi o kolor, to wybrałabym biały, jest chyba najbardziej stylowy. Choć czasem producenci przesadzają z tymi kolorami, na takim notebooku nie chciałabym żmigać [usunięto_link] . Za duzo tej czerwieni, mam wrażenie, że bedzie strasznie rozpraszał.

    waserx
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    zastanów się nad netbookiem – pasuje do kobiety.

    suazi
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    W laptopie chyba najmniej ważny jest kolor 😉 trochę się na tym znam, kupując musisz zwracać uwagę na rozmiar RAMu i pamięci na dysku, dobrą kartę graficzną i procesor. W zależnożci od tego do czego będziesz używać laptopa musisz dobrać odpowiednie parametry. Mogę ci np. polecić HP 620 [usunięto_link] ma 4 GB RAM i 500 GB na dysku, procesor jeden z lepszych na rynku (intel pentium dual core) i nie najgorszą kartę graficzną.

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    Sony jest gadżeciarski w tej cenie możesz mieć o wiele lepszą konfigurację. Zerknij sobie na ofertę Asusa albo Tożki. Zwracaj uwagę na procesor i ilożć ramu, jak jest zamontowana. Dyski to już wszędzie dają wielkie.

    MieRa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Szukam jakiegoż dobrego i ładnego laptopa, zastanawiam się na Aplle lub nad Sony. Chce żeby był kobiecy.

    A do czego Ci ten laptop potrzebny? 🙂

    Ja mam Acera Extensa 5620 i go sobie chwalę. 😉
    Oczywiżcie konfiguracja jest bardzo ważna – system operacyjny, dobry antywirus – moim zdaniem Panda Internet Security, stabilne łacze z internetem (kabel, WiFi czy mobilny)?

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    Ja mam Asusa. Ale nic sie na tym nie znam:) Wybierał mi mój men. A ja mu całkowicie zaufałam w tym temacie:) Chociaż może rzeczywiżcie wolałabym jakiegoż bardziej kobiecego laptopka:) Tu różyk, tam motylek, tam kwiatuszek;p;p Nooo taki byłby idealny;p

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Ja mam Asusa. Ale nic sie na tym nie znam:) Wybierał mi mój men. A ja mu całkowicie zaufałam w tym temacie:) Chociaż może rzeczywiżcie wolałabym jakiegoż bardziej kobiecego laptopka:) Tu różyk, tam motylek, tam kwiatuszek;p;p Nooo taki byłby idealny;p

    jezu, jesteż cudowna Afro 😉

    Big-Brands.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Jak chcesz fajny kolor lapka,to zdecydowanie Sony-tam są różowe,niebieskie i jeszcze inne o ile dobrze pamiętam. Apple możesz od raz odrzucić, jest drogi i nie warto.

    nadia83
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Ja mam Samsunga bez żadnych kwiatków, motylków i innych udziwnień:P i nie narzekam, sprawuje się wyżmienicie :D.

    Wloczykij
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 226
    • Zapaleniec

    Też pracuję na Samsungu, tam naprawdę, to jak wygląda liczy się tylko kiedy go kupujemy, potem zwraca się uwagę tylko na to jaką ma wydajnożć, czyli jaki daje nam komfort pracy.

    tabletka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 212
    • Zapaleniec

    O ile dobrze pamiętam, samsung ma również wersje kolorowe. Czerwony jest na pewno.

    Wloczykij
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 226
    • Zapaleniec

    A jest i proszę :

    Mart
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 153
    • Zapaleniec

    Też szukam czegoż wydajnego jeżli chodzi o baterię, ale nie wiem na jaką markę się zdecydowac i wielkożć… :/

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Dziewczyny jaki kupić laptop"

Przewiń na górę