ehhh… faceci jednak nie wiedza czego chca…

  • Autor
    Odp.
  • Sandy
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 390
    • Pasjonat

    jak juz wspominalam spotykam sie z chlopakiem kilka miesiecy.
    jego dziewczyna byla na praktykach we Wloszech,ale on juz wiedzial ze nie chce z nia byc.
    kiedy wrocila powiedzial jej to ze jej nie kocha i zeby sie wyprowadzila.
    wtedy mogl sie oficjalnie ze mna pokazywac a nie zyc w przekonaniu ze ktos by mogl nas razem zobaczyc.mowi ze mnie kocha,udowodnil mi to zrywajac z nia dla mnie.
    wczoraj ktos zadzwonil u niego kilka razy domofonem i sie nie odezwal.
    on sobie „wbil faze” ze ONA byla u gory i slyszala przez drzwi nasze rozmowy.strasznie sie tym przejal! 😯 zrobil sie nerwowy i musielismy wyjsc z domu.chwilke potem uslyszalam od niego ze nie jest jednak jeszcze gotowy na nowy zwiazek i ze nie chce zebym tak cierpiala za kazdym razem… a przeciez powinno mu byc obojetne czy ONA slyszala damski glos w jego mieszkaniu czy nie skoro nie sa juz razem!

    wiem ze mu na mnie zalezy i jak juz bedzie niedlugo ZNOWU gotowy do tego zwiazku… ja odbije pileczke.

    dlaczego MY kobiety mamy wszystko znosic a oni przyjda do nas jak im sie spodoba i wszystko ma byc ok?mamy im wybaczac i zapominac?
    ONI tego nie potrafia.jak raz z nimi skonczymy oni zamiast rozpaczac jak MY zazwyczaj pocieszaja sie u innej…
    zrozumiec faceta 😕

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    a czy ty jesteż pewna ze on z nią skonczyl? skoro tak sie tym p****ą? ;/

    Sandy
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 390
    • Pasjonat

    no widzialam ze sie od niego wyprowadzila bo zniknely wszystkie jej rzeczy…
    jego wymowka jest to, ze on nie chce zeby ONA wiedziala na razie,ze sie z kims spotyka dopoki nie wyjasni z nia pare spraw min.”podzial majatku”…

    mysle czy zostawic to na razie tak az do wyjasnienia czy jak baba byc zlosliwa 😈

    Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    W tym momencie ja troszkę rozumiem twojego faceta, ba nawet rozumiem jego reakcję, na myżl ,że ONA go szpieguje.
    Skoro mieszkali razem, ma być podziałmajątku to znaczy,że ten związek trwał dosyć długo. Najgorsze zawsze są wspomnienia.Na pewno przeżyli ze sobą wiele cudownych chwil, kochali się. I … jak to z każdej miłożci chcąc sie wyleczyć potrzeba czasu.Nawet jeżli jesteż osobą, która zrywa i tak potrzebujeszczasu,bo przecież ” nie można się odkochać z dnia na dzień „.
    Skoro kobiea mogłaby sprawdzać go itp, dzwonić na głucho, to znaczy,że jest jego maniaczką, pragnie o niego walczyć, a przez to i ty mogłabyż mieć problemy.
    (chyba domyslasz sie do czego sa zdolne zazdrosne kobiety)…
    Najlepszym rozwiazaniem w tym momencie jest czas.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Ehhh…mężczyzni… 🙄

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Myżlę, że on musi się zdecydować co chce, bo może zobaczył ją i żal mu starego życia?

    mala1984
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    ja bylam z chlopakiem 5 lat, kochalam go tak mysle… zerwalam z nim dla innego ale minal miesiac i nie jestem z tym drugim. Uwazam ze potrzeba czasu na ochloniecie, przystosowanie sie do nowej sytuacji. Mysle ze w koncu bedzie gotowy 🙂

    Sandy
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 390
    • Pasjonat

    ha 😛 jak sie obierze na faceta taktyke i pokaze ze MY nie mamy tez juz ochoty sie z nim spotykac… to sam przyjdzie do was 🙂
    szybko zmadrzal chlopak 😀 i podjal prawidlowa decyzje 🙄

    Croppa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    No znam te historię od podszewki 🙂
    Mogę tylko powiedzieć, że faceci sa tchórzem podszyci 😀

    Sandy Bejbe Ty wiesz, że ja za Ciebie trzymam kciuki 🙂 a włażciwie za Was.

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    No znam te historię od podszewki 🙂
    Mogę tylko powiedzieć, że faceci sa tchórzem podszyci 😀

    Sandy Bejbe Ty wiesz, że ja za Ciebie trzymam kciuki 🙂 a włażciwie za Was.

    Oj, wiadomo, że są. Gdzie widać odrobinę odpowiedzialnożci to już ich nie ma:/

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " ehhh… faceci jednak nie wiedza czego chca…"

Przewiń na górę