• Autor
    Odp.
  • Naggly
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Jura to jest ta szwajcarska firma? Jeżeli chodzi o ekspresy do kawy ciżnieniowe to ja też jestem zwolenniczką Saeco, ale tego starego i dobrego włażnie. Mam żwiadomożć, że są lepsze firmy, ale jakoż do tej mam sentyment.

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Dziewczyny nie chce zakładać osobnego wątku, tylko zapytam w tym, który z ekspresow polecacie jesli chodzi stricte o mleczne kawki ??? Taki który będzie spieniał mleko, robil latte , capuccino >

    Euro-Zakupy
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    Jeżeli zalezy Ci na latte oraz capuccino to polecam droższy ekspres z młynkiem oraz włażnie takimi funkcjami i osobnymi przyciskami. Koszt to od 2 tyż zł wzwyż. Nie jest to tania opcja,ale w 100% spełnia Twoje kryteria.

    rossa
    Participant
    • Tematów: 10
    • Odp.: 73
    • Stały bywalec

    Ja jestem włażnie miłożniczką kaw mlecznych i ekspres kupowałam włażnie z nastawieniem na dobre cappuccino. Ma do tego osobny przycisk tak więc za jednym naciżnięciem mamy już warstwową kawkę.
    Jest to model KRUPS EA 8298. W cenie ok 2 tys. jest to najlepsza opcja. Wiele fajnych funkcjonalnożci, spory wybór kaw. Wygodnie się go czyżci ponieważ szufladka na odpady jest z boku. Nie trzeba sięgać do tyłu je usunąć.
    Kawa bardzo smaczna, pyszna pianka.
    Podoba mi się również to,że ekspres sam doczyszcza swój system mleczny.

    Marjadin_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Co prawda takie ekspresy są droższe ale warto zainwestować bo potem mamy przynajmniej komfort i kilka możliwożci wyboru jeżeli chodzi o przyrządzenie ulubionej kawy:0 Obowiązkowo ekspres musi być z młynkiem i spienianiem mleka.

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Wiadomo ze to nie sa moze i tanie ekspresy ale przynajmniej mozemy liczyć na pszyną kawkę porównywalna o ile nie lepszą od tej serwowana własnie w kawiarniach.

    Admarkt_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 96
    • Stały bywalec

    To też zależy od rodzaju kawy,firmy na którą się zdecydujemy,ale faktycznie coż w tym jest że ta „domowa” może wyjżć lepsza niż ta w kawiarni. Ja polecam ekspresy ciżnieniowe Philipsa a konkretnie serie Saeco.

    Laurita
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Również używam ekspresu ciżnieniowego Delonghi – i jestem bardzo zadowolona, także polecam.

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Mama teraz chce wymienić ten co mamy. Zastanawiamy się nad jakimż.
    Wpadł nam w oko z Elecroluxa, Cremapresso.
    A może coż innego ?? Na co zwrócić uwagę ?

    Sklep_Darymex_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    Jeżeli mato być ekspres powiedzmy do kwoty 1 tyż zł,to można celować w ten z młynkiem lub dokupić go osobno,oczywiżcie mowa o ciżnieniowym ekspresie. Z niego kawa smakuje najlepiej:)

    Maxq_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Moim zdaniem do domowego użytku nie potrzebujemy aż tak zaawansowanego ekspresu,spokojnie wystarczy zwykły,ciżnieniowy z funkcją spieniania mleka za około 400zł na dwie filiżanki. Sama posiadam z Electroluxa i jestem zadowolona.

    Maxq_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Na dobrą sprawę młynek możesz dokupić osobno do ekspresu ciżnieniowego,nic nie stoi na przeszkodzie. Poza tym minęło już trochę czasu wiec jeżeli wątek jest nadal aktualny to daj znać na forum na jaki model ostatecznie padł wybór oraz czy jesteżcie z niego zadowoleni.

    Suzi123
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ekspres ekspresem, ja aktualnie zastanawiam się jaką kawę wybrać 😉 Może któraż z Was wie, która z nich jest lepsza?? [usunięto_link] Zastanawiam się, którą kupić i zbieram opinię 🙂

    Ooo25
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    Ja mam taki niedrogi Zelmer 13Z014, ciżnieniowy. Jednak lepszy mi nie potrzebny, bo ten spełnia moje oczekiwania w 100%.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Ekspres do kawy-jaki??"

Przewiń na górę